Cesta do neznáma - Série 5 (série)

Sci-Fi / Dobrodružný / Fantasy

USA, 1999–2000, 13 h 12 min (Minutáž: 44 min)

Robert Masello

Komentáře uživatelů k sérii (2)

• PKD

Smutný konec skvělého seriálu. Jen co je pravda. Hl.,že tam nesmyslně zůstala ta jediná postava za všech,která vlastně ani původně klouzat nechtěla. Hmmm. Jo,a taky to nemá žádný konec. Další velké mínus. Kdo si zamiloval první 3 s.,vyhněte se této (naštěstí) poslední,velkým obloukem. Já si nechal jen ten s Angelou Bettis. Tj.,5.(20.3.2018)

• DocBrown

Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř. Ve čtvrté sezoně bylo aspoň pár dílů ke koukání, tohle už je ale tak strašné, že to nestojí za to to mít puštěné na pozadí. K meganesmyslu s Kromaggy a Quinnovými rodičemi přidali ultranesmysl se spojením Quinnů. Taky asi proto se nikdo neobtěžoval udělat k těmhle splaškům titulky. Quinna jsem nějak extra nemiloval, ale proti tomu kdo ho nahradil byl zlatej. A černá sexy vědkyně, snažící se technoblábolením nahradit profesora, to je taky stupidní klišé na entou. Ale pořád je snesitelnější než příšerný "Quinn". A když už dostanou dobrý nápad na námět epizody, tak to zabijou mizerným scénářem, pointou a hercema/postavama. Jediné pozitivum - pouze 18 epizod.(15.4.2019)