poster

The Rogue Song

 • slovenský

  Cigánska láska

Muzikál / Romantický

USA, 1930, 101 min

 • Iggy

  Česky Cikánská láska. Jedná se o barevný film režiséra Lionela Barrymora na motivy Lehárovy operety Cikánský baron. Protože představitel hlavní role Lawrence Tibbett, hvězda Metropolitní opery, nebyl pro evropské publikum dostatečně atraktivní, byli do již dokončeného filmu dodatečně zařazeni komici Laurel a Hardy. Ve filmu se tedy objeví jako bandité Ali-Bek a Murza-Bek. Film se bohužel nedochoval, k dispozici je pouze asi tříminutový fragment, v němž se Laurel a Hardy schovávají před vichřicí do medvědovy jeskyně. K vidění na YouTube. Dochoval se také kompletní soundtrack.(14.10.2007)

 • Houdini

  Oscar 1 nominace: Herec HR - Lawrence Tibbett(8.4.2004)

 • otík

  Film se nedochoval, k sehnání je pouze původní soundtrack od Franze Léhara a Herberta Stotharta, který vyšel v roce 2004, k sehnání v Levných knihách. Hudby je na soundtracku málo, spíše jde o mluvené slovo a písně, ale moc to nezaujme, je to spíše pro sběratele starých vzácných děl.(15.8.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace