Arkanoid

„Fuck Ceaser, fuck Lincoln, fuck Mahatma Gandhi.“ V poslednej epizóde série napätie riadne hustne. Najčestnejší zahadzuje svoje morálne zásady, lebo je ovplyvnený emóciami a hnevom prebudený z minulej epizódy je na koni. Mnoho vydieračských úmyslov sa miesi v krvi a pote tých, ktorí sú ochotní za svoje záujmy bojovať. Vzbura je dotiahnutá skoro so všetkým, čo k tomu patrí. „Wars happen over game of checkers.“ –„Hey. Good night, turd.“ –„She is a damn fine woman, our Diane. Damn fine woman.“ -God lied to me.“ –„Don’t push your luck.“ –„Every time I have to take a shit, you move the pieces!“ Jazykové okienko: be joined at the hip; boob tube; break the tie; plastered. ()

darthvader77

Já jsem ochoten položit život za změnu No tak tohle bylo fantastické finále, které uzavírá první sérii epickým emocionálním závěrem, ale zároveň navnadí na druhou sérii fascinujícím způsobem. Není vůbec jisté, kdo přežil první sérii, protože to natočili absolutně fámozní, takže divák může hádat. Said je fantastický záporák, který všechno vykalkuloval k dokonalosti. Simon Asidisi a jeho totální detoxikační složení srdcervoucí. No a jak se krásně změnila dynamika mezi Beecherem a náckem no to je fantazie. Oba dva si vyměnili role.Druhá série už se těším. ()