darthvader77

Asidisi hraje nějaké hodně dlouhé šachy jsem zvědavý, kam tohle povede, jestli to hraje celé a nebo jenom částečně, fascinující postava. Ti Taliáni by už fakt měli si dávat pozor na to se nedat otrávit. Národní tradice v Oz. Privatizace vězeňského zdravotníctví je pěkná prasárna, stejně jako snížení poplatků za státní právníky a tím pádem odsouzení lidí k smrti. No je to něco strašného. Pak tu máme Keller, které mu se nedaří získat Beecherovu důvěru a kdo by se chtěl divit. No a náckové teď mají celkem problém bez jejich policejního ochránce. Jsem zvědavý na McManusova kámoše. No a Miguel Alvarez to je smutný osud. ()

Arkanoid

Mezgerov vrah sa nenašiel, dokonca ani podozrivý McMannus s novým CO ide zorganizovať boxerskú súťaž. Nappa usadí Kennyho. Augustus neverí Snakeovi, ale podozrenie tu je. Cyril má Golden Gloves a vrazí náckovi. Už z minulej epizódy poteší Seth Gilliam, hrajúci v neskoršom The Wire morálne skazeného policajta. Tu hrá ambiciózneho, no menej schopného zelenáča spomedzi dozorcov, ktorý prišiel pokračovať v šlapajách mŕtveho otca. Leo Glynn je nemilosrdný ku Alvarezovi, ktorý halucinuje a už to ide skončiť. Keller sa nudí a prekvapivo ho preto pustia do Emerald City a Schillinger môže vrátiť úder. Adebisi riadne vyšpekuloval taktiku, je otázka, ako sa zachová ku Wanglerovi. McMannus zasa odráža útok dominantnej bacahrky, s ktorou si začal. Zaujímavá, prekvapivá epizóda. Jazykové okienko: bent out of shape. ()