Arkanoid

Beecher nevie odpustiť Kellerovi a ten si podá ruku so Schillingerom. Rebadow na to šiel zle. Hektický strih, nezostávajúci pri jednom obraze ani len sekundu, majúci za úlohu zaručiť napätie, sa míňa účelu. Robson aj po prijatí do Brotherhood chodí na sedenia za Peter Marie. Prechádza sa u nej ako ranené zviera, a keď ide do tuhého, plače. Máte tu aj sedenia obetí znásilnenia. Ku Burrovi na telemarketing sa nikto nehlási, tak prichádza s účinnou lsťou, ktorej význam chápe aj Arif. Ryan počúva od Glorie návrh na elektrické kreslo namiesto injekcie a rozhodne sa preň a pre milosrdnú lož Cyrilovi, že dostane special session. Keema sľubuje Ryanovi protest od všetkých a je sa na čo tešiť. Epizóda si vie získať divákov silným osudom O’Reillyovcov. Jazykové okienko: far cry. ()

darthvader77

Záchrana na poslední chvíli to trochu shodila, protože jsem uvažoval o skoro o slabších pěti hvězdách. Reddings se stává výbornou postavou a líbí se mi, že v intrikování by mohl zdatně konkurovat O Rileymu. Samotného Ryana bylo nádherné vidět trpět. Politická kauza otřese vězením. Beecher skončil znovu v base, protože s ním Keller vyjebal. Celkově dobrá epizoda a moment kdy u sestry Pete se sejdou oběti znásilnění tak byl stejně mocný jako moment na konci, kdy vězni bouchali na podporu Cyrila. Ale jak říkám show se lekla na poslední chvíli. Jakoliv to nedávalo smysl, že Cyril skonči takhle daleko na prvním místě. ()