V závěru seriálu se David konečně zbaví svých obav a Keith nabízí "vytrvalou lásku". Nathaniel si pohovoří se svým mladším synem, Brenda bojuje s negativismem Natea. Claire má vzrušující telefonní hovor. Ted je inspirací pro sexy fotky. Margaret je ohromena Oliverem. Federico a Vanessa oslaví investici. Ruth nachází útěchu v pravdě, kterou jí řekne Maggie. George vymezuje své ztráty a Claire vyráží vstříc své budoucnosti. (HBO Europe)

Dvorisek

Nejlepší seriálové finále, které jsem zažil! Ovšem je třeba poznamenat, že má takovou sílu hlavně díky kvalitě všech předešlých epizod a sérií, které si tuto kvalitu udržovali od prvního dílu. ()

LachtanShows

Právoplatný status jednoho z nejlepších seriálových konců v dějinách, závěrečných cca dvacet minut vás emočně rozebere na ty nejmenší atomy a připomene vám, jaká to byla s Fisherovými jízda a jaká by asi mohla být, kdyby tu s námi běželi navždy. Tohle eso v rukávu jsem od lidí kolem Balla fakt nečekal a o to víc mi to hitlo. Po někdejším loučení se Shameless rozhodně největší citová nálož. ()