Sniper 2 (TV film)

Ron Mita, Jim McClain

David Connell

Gary Chang
  • ripo

Zobrazovať balkánsku krajinu s autami jazdiacimi v Budapešti s maďarskými poznávacími značkami vraví samo o sebe o "kvalitách" tohoto filmu. Trápny film, tváriaci sa , že je cool. A mimochodom ten popis k filmu spôsobuje záchvaty smiechu .... ( " ... ktoré je jedným z najnapínavejších a najviac vzrušujúcich trilerov všetkých dôb..." )(21.5.2006)

• deckardx

Kdyz jsem si cetl oficialni text distributora : "....akčnom pokračovaní Sniper 2, ktoré je jedným z najnapínavejších a najviac vzrušujúcich trilerov všetkých dôb. " tak sem se trosku zasmal.. Po shlednuti filmu vam muzu zarucit, ze to NENI jeden z nejvic vzrusujicich a nejnapinavejsich thrileru vsech dob... Odpad to taky uplne neni, ale ten distributor musel asi na necem ujizdet, kdyz si dovolil napsat toto... Tohle je naprosto srackoidni film, ktery zachranuje jenom velmi dobre kulisy a prostredi..(5.10.2008)

• Gemini

Ubohost, kterou nad stupidity typu "Marsovský masakr" nebo "Python 2" povyšuje vkus diváka neurážející kamera a inteligenci diváka neurážející příběh - až na to, že podobná zápletka už byla divákem mnohokráte viděna;) A protože téměř vymizela sniperská latina a naopak přibyl řvoucí nigga kropící zakuklence od pasu samopalem, nejde tenhle stále ještě film doporučit ani fanouškům bezduché akce. Ta druhá hvězda je v součtu za Kar-98 a za závěrečného záporáka, byť ani v jeho případě se žádný velký sniperský duel nekoná.(25.12.2009)

Trošku moc nadsazené. Nemám nic proti černochům, ale Bokeen Woodbine - když se chcou ztrati a říká ať se rozejdou a splynou s davem...Na Balkáně podle mě moc černochů není, pochybuji, že by se tam ztratil?! A kamera mohla být taky o něco lepší, když už se jedna o snipery, trošičku více efektů ohledně střel.(2.5.2008)

V celku pravděpodobně slabší než první díl, přesto ale slušně koukatelné. Bergenger se pro tuhle roli narodil nehledě na to, co tady každý píše. Sniperské scény nejsou to co byly v prvním dílu, zejména proto, že velká část filmu je pouze akční film, kde snipeři prakticky nejsou, a to je rozhodně škoda.(16.4.2012)

• - Sniper z černě oděné speciální jednotky je vyzbrojen odstřelovaní puškou AWM ráže 0.308 Winchester. (c.tucker)

• - Použitý vrtulník SFOR je sovětský typ Mil Mi-17 "Hip". (c.tucker)

• - Řadoví vojáci ve filmu používají útočné pušky AK-74 ráže 5,45x39 mm, kdežto černě oblečená speciální jednotka je vyzbrojena lehkými německými samopaly Heckler&Koch MP5 ráže 9 mm a exportními ruskými moderními puškami AK-104 s optikou a granátometem GP-30 ráže 40 mm. (c.tucker)