poster

Sniper 2 (TV film)

 • USA

  Sniper 2

 • Slovensko

  Sniper 2

Akční / Drama

USA, 2002, 91 min

Režie:

Craig R. Baxley

Scénář:

Ron Mita, Jim McClain

Kamera:

David Connell

Hudba:

Gary Chang

Střih:

Sonny Baskin

Scénografie:

Dean Tschetter

Kostýmy:

Janie Bryant
(další profese)
 • Mr.Floyd
  *

  "Nenápadná" dvojica skladajúca sa zo skúseného amerického snipera a černocha odetých v drahých amerických hadroch v Budapešti počas minulého režimu ma skutočne dojala. Film som síce nedopozeral, ale pochybujem, že by sa v ňom ešte objavilo niečo čo by moje hodnotenie vylepšilo. Oproti jednotke je to naozaj poriadny skok, ale bohužiaľ do priepasti. Atmosféra žiadna, realistickosť žiadna, béčkovosť filmov typu Segal na každom kroku.(13.4.2008)

 • rozbris
  ***

  Trošku moc nadsazené. Nemám nic proti černochům, ale Bokeen Woodbine - když se chcou ztrati a říká ať se rozejdou a splynou s davem...Na Balkáně podle mě moc černochů není, pochybuji, že by se tam ztratil?! A kamera mohla být taky o něco lepší, když už se jedna o snipery, trošičku více efektů ohledně střel.(2.5.2008)

 • deckardx
  *

  Kdyz jsem si cetl oficialni text distributora : "....akčnom pokračovaní Sniper 2, ktoré je jedným z najnapínavejších a najviac vzrušujúcich trilerov všetkých dôb. " tak sem se trosku zasmal.. Po shlednuti filmu vam muzu zarucit, ze to NENI jeden z nejvic vzrusujicich a nejnapinavejsich thrileru vsech dob... Odpad to taky uplne neni, ale ten distributor musel asi na necem ujizdet, kdyz si dovolil napsat toto... Tohle je naprosto srackoidni film, ktery zachranuje jenom velmi dobre kulisy a prostredi..(5.10.2008)

 • Rodriguez
  ***

  Druhý díl si drží také vysokou akční úroveň. Tentokrát je žoldácké duo posláno na území nikoho, kde se k moci nenápadně drápá nebezpečný zločinec a za sebou nechává jen hromady mrtvých. Jenže seržant Beckett během mise zjistí, že zabití generála je jen klamným manévrem a že se tu hraje ještě jedna hra! 60%(29.7.2016)

 • mustafa
  odpad!

  Typický béčko, ale hodně strašný béčko. Ve filmu hrají herci, kteří se celý film snaží dělat vážné grimasy, ale viditelně jim to nejde. Příběh je doslova strašný a tváří se jako by měl mít nějaký hlubší smysl, já ho tedy nenašel. Věty typu: "Buďto půjdete se mnou nebo beze mě" či "Ve válce není nikdo dobrý" jsou opravdu trapné a politováníhodné. Sice jenom kritizuju, ale opravdu na tomto filmu nevidím žádný klad, možná maximálně to, že jsem viděl další film, který můžu kritizovat.(8.6.2003)

 • - Ochranka, která chránila Beckettuv cíl, je vyzbrojena lehkými německými samopaly Heckler&Koch MP5 ráže 9 mm a sovětskými útočnými puškami AK-74 SU ráže 5,45x39 mm. (c.tucker)

 • - Puška, kterou Beckett (Tom Berenger) identifikuje jako německý Mauser, je ve skutečnosti ruský M91. (BloodMax)

 • - Hlavní postava, seržant Beckett, používá převážnou část filmu německou druhoválečnou odstřelovací pusku Kar-98 ráže 7,9 mm známou též jako Mauser. (c.tucker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace