Hrátky s ohněm

• USA Playing with Fire (více)

Když úzkoprsý velitel Jake Carson (John Cena) přispěchá se svým elitním týmem zkušených hasičů (Keegan-Michael Key, John Leguizamo a Tyler Mane) na záchranu tří sourozenců (Brianna Hildebrandová, Christian Convery a Finley Rose Slaterová) ze spárů ničivého požáru, rychle si uvědomí, že je žádný výcvik nemohl připravit na dosud nejnáročnější práci ze všech – hlídání dětí. Životy, zaměstnání a dokonce i požární sklad hasičů, jimž se nedaří vypátrat rodiče nezbedných ratolestí, se rázem obrátí vzhůru nohama. Záhy zjistí, že děti jsou – stejně jako oheň – divoké a nepředvídatelné. (HBO Europe)

SeBig odpad!

Nechápu proč do takových filmů dávaj nepovedený záběry na konci, když celej film je jeden velkej nepovedenej záběr. ()

Malarkey

Tato komedie splnila vše, na co byla určena. Přišla v nelehké době a pobavila jako žádná jiná. Navíc se v ní sešel trojlístek hereckých komiků, kteří se hledali, až se našli – John Cena, Keegan-Michael Key a John Leguizamo. Super nápad, krásné horské prostředí a neotřelá sranda, která plní veškeré požadavky dobré komedie. Zdejší hodnocení úplně nechápu. ()

T2 odpad!

Rozpočet $29,9miliónaTržby USA $44,451,847Tržby Celosvetovo $68,151,103Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Strašná ale strašná blbyna. Nechával som tomu voľný priebeh, však vieme čo dokážu amíci ukuchtiť ale po pól hodine som bol už úplne otrávený tým tupým prízemným humorom, fakt zle, ruky preč. /5%/ ()

tron

„Možnože práve kvôli tomuto je parahasičov tak málo.“ Taký výborný kasting nemajú ani niektoré oscarové filmy. John Cena je absolútny komediálny talent (podobne, ako kolega Dave Bautista) a kto tvrdí, že nie, toho zožerie ružový poník. Vynikajúci sú však aj ostatní a to vrátane detí, tínedžerov (Briannu Hildebrand určite poznáte z Deadpoolov ako nezameniteľnú Negasonic Teenage Warhead), žien (resp. expertiek na žaby prepáčte ropuchy), divne sfarbených psov a tichých obrov so sekerou (avšak s krásnym hlasom). Scenár je strašne predvídateľný, ale to ani nemá zmysel komentovať a vôbec mi to nevadilo. Veľmi by som to neradil medzi komédie á la Policajt zo škôlky 1 + 2, pretože John Cena je síce nenormálne namakaný, ale toto je skôr tímovka (Tyler Mane, John Leguizamo a Keegan-Michael Key sú mu totálne vyrovnanými partnermi a je radosť pozorovať ich spoločnú chémiu a to, ako sa navzájom dopĺňajú). Z toho dôvodu to určite viac, ako Ochrancu s Vinom Diesleom, pripomína Troch mužov a nemluvňa resp. Troch mužov a malú dámu. ()

Shit

Trapná taškařice, ve který ze sebe John Cena dělá kreténa a ztrapňuje se ještě víc než obvykle. Navíc děti i pro diváka nesnesitelně otravný a ve filmu se nenajde ani minuta čehokoliv originálního. ()

silentname

Budem asi znieť divne, no pre mňa je "Playing With Fire" ukážka malého filmového zázraku. Je to po všetkých stránkach špatné. Mizerné efekty, detskí herci nefungujú, preplnené stupídnymi fórmi a predsa len ma to miestami vedelo pobaviť. Čím? V prvom rade faktom, ako veľmi seriózne John Cena zobral túto rolu. Mám pocit, že chce úplne vážne pôsobiť ako tvrdý vedúci hasičskej stanice. Ale potom sa ukáže aj jeho jemnejšia stránka. Miestami ma bavili jeho hlášky typu: "Outside is off limits" a podobne. Plus je tento film ako obrovská reklama na "My Little Pony". Je to tým až preplnené. Brianna Hilderbrand je celkom okey. A z deciek pôsobí asi najviac zaujímavo zo všetkých. A celkom som jej to aj veril. Ostatné veci sú maximálne ujeté a zvláštne. Skoro ako keby bol film po celú dobu natáčania zhúlený. A nemyslím tým hercov a podobne. Hovorím o filme ako takom. Proste to nemá hlavu ani pätu, ani logiku, ani nič. Jednotlivé scénky nedávajú zmysel a pôsobia divne. Už len v úvode, kde John Cena zachraňuje našu trojicu z horiacej chaty je zvláštna. Nikto sa v tom ohni nedusí, nikomu neni zle ani nič. Očividne nikto ani nepotrebuje lekárske ošetrenie, nakoľko sa mohli nadýchať splodín. Proste logika mala dovolenku na tomto filme. Ale na druhú stranu som sa pri tom fajne odreagoval. Takže čo z toho plynie. Že viackrát si to nepozriem a je to plné klišé. Okrem toho filmy, kde najväčším nepriateľom tvrdých chlapov sú malé deti sme videli už veľa. Ale na jedno zabitie večera to stačilo. Hodnotenie: C ()

Arsenal83

John Cena, ktorému v kolonke ocenení navždy bude svietiť nula, je zárukou tupého výrazu na obrazovke. Ale to je celkom v pohode, našťastie ako hasič nemal aspoň tupú sekeru. Čo z toho, keď v tomto filmu nenájdete skoro žiadnu príležitosť na úprimný smiech. Zasmejete sa len samy sebe, že ste dali tomuto šancu. ()

Marze

Tento film je neškodné krmivo pro dobytek a pro dronové nadmíru ochranitelské rodiče. Zdá se , že hlavním sdělením snímku je poučení, že děti jsou podobně jako požár divoké a nepředvídatelné. Scénář je tak špatný, že jsem se místo o herce a jejich marné úsilí zajímal o počítání velkého množství filmových klišé.Otázka je jestli se dětské publikum bude zajímat o kariéry hlavních postav. Je to pořádná hovadina při které se budou vaše děti šaškárnám smát s vámi. Jestli vám to zní jako doporučení pro vás, film si pusťte. ()

TheEvilTwin

Neskutečně levná, béčková prkotina, která se vůbec nebere vážně, ale paradoxně to chvílema fakt funguje! Musím uznat, že i Cena je tady prkenný a viděli jsme ho zahrát i lépe a že zpočátku jsem si říkal, že tohle bude průser, ale ono se to časem přetaví v sice hloupou, ale "funkční" rodinnou feel-good zábavu s pár povedenými gagy, několika vtípky a dojímajícím koncem. Ano, je to kravina, ale ve správném naladění dokáže pobavit. Vyloženě do kolen jsem smíchy nešel, ale usmíval jsem se vlastně celkem dost. ()

ARI50

Už od prvních minut víte přesně jakým směrem půjde příběh, a to ani nevadí protože herecky až na děti se vybralo dobře, humor je sice slabší ale je na místě. Konec předvidatelný a celkem dojemný, jednoduchý rodinný film který nezamrzí. ()

Vxxx

Je to přesně takový film, jaký jsem čekala. Přihlouplá komedie se sympatickými postavami a povedenými vtípky. Fajn rodinný film. Nemůže být všechno Oscarovka, že jo. 3* ()

Paxxx.cz

Na mě až příliš tlačený humor, který se často utápěl v trapnosti a tak si říkám, komu se snažili tvůrci primárně film určit - jestli dětem anebo rodičům. Abych jen nekritizoval párkrát jsem se pousmál, ale k filmu se už určitě vracet nebudu 4/10... ()

blackrain

Oheň je dobrý sluha, ale zlý pán. Tady posloužil jako katalyzátor k natočení této blázniviny. Hlavně, že si Amerika umí udělat legraci z kalifornských hasičů. John Leguizamo mi chvilkami připomínal Jacka Blacka, dokonce si umím představit, že by se ti dva prohodili. Ten by do té potrhlé partičky hasičů taky zapadl a mohl s nimi řádit. Leguizamo měl i podobná hejblata. Tohle je blbina určená pro menší děti. Dospělí z toho asi nebudou moc nadšení. John Cena je nový Arnold. Taky mu to s děckama moc hezky šlo. ()

bourec

Po půlce filmu to bylo na odpad,protože tomu se nemohli smát ani roční děti.Druhá půlka to nakonec trochu pozvedla.30%. ()

C0r0ner

Děti od začátku napřesdržku, což je celkem škoda, protože jinak to i docela šlo, pokud se samozřejmě divák naladí na kvalitativní úroveň celého filmu. Trojka hasičů fajn, nicméně kdybych to neviděl, tak se nestane vůbec nic. Místní hodnocení je za mě odpovídající,. 50% ()

drake31

Príjemná, milá, hlúpa komédia pre veľkých aj malých, ktorá neuškodí, neohromí, no pobaví v mnohých momentoch. Skvelý cast povyšuje tento film do menšieho nadpriemeru keďže to vyzeralo tak že všetci si užívali svoje úlohy a to sa odrazilo aj na filme samotnom. Netreba čakať mnohé a film milo prekvapí. 3.25* ()