• Kanada

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie

USA, 2019, 96 min

Príjemná, milá, hlúpa komédia pre veľkých aj malých, ktorá neuškodí, neohromí, no pobaví v mnohých momentoch. Skvelý cast povyšuje tento film do menšieho nadpriemeru keďže to vyzeralo tak že všetci si užívali svoje úlohy a to sa odrazilo aj na filme samotnom. Netreba čakať mnohé a film milo prekvapí. 3.25*(25.1.2020)

Budem asi znieť divne, no pre mňa je "Playing With Fire" ukážka malého filmového zázraku. Je to po všetkých stránkach špatné. Mizerné efekty, detskí herci nefungujú, preplnené stupídnymi fórmi a predsa len ma to miestami vedelo pobaviť. Čím? V prvom rade faktom, ako veľmi seriózne John Cena zobral túto rolu. Mám pocit, že chce úplne vážne pôsobiť ako tvrdý vedúci hasičskej stanice. Ale potom sa ukáže aj jeho jemnejšia stránka. Miestami ma bavili jeho hlášky typu: "Outside is off limits" a podobne. Plus je tento film ako obrovská reklama na "My Little Pony". Je to tým až preplnené. Brianna Hilderbrand je celkom okey. A z deciek pôsobí asi najviac zaujímavo zo všetkých. A celkom som jej to aj veril. Ostatné veci sú maximálne ujeté a zvláštne. Skoro ako keby bol film po celú dobu natáčania zhúlený. A nemyslím tým hercov a podobne. Hovorím o filme ako takom. Proste to nemá hlavu ani pätu, ani logiku, ani nič. Jednotlivé scénky nedávajú zmysel a pôsobia divne. Už len v úvode, kde John Cena zachraňuje našu trojicu z horiacej chaty je zvláštna. Nikto sa v tom ohni nedusí, nikomu neni zle ani nič. Očividne nikto ani nepotrebuje lekárske ošetrenie, nakoľko sa mohli nadýchať splodín. Proste logika mala dovolenku na tomto filme. Ale na druhú stranu som sa pri tom fajne odreagoval. Takže čo z toho plynie. Že viackrát si to nepozriem a je to plné klišé. Okrem toho filmy, kde najväčším nepriateľom tvrdých chlapov sú malé deti sme videli už veľa. Ale na jedno zabitie večera to stačilo. Hodnotenie: C(27.2.2020)

• Marze

Tento film je neškodné krmivo pro dobytek a pro dronové nadmíru ochranitelské rodiče. Zdá se , že hlavním sdělením snímku je poučení, že děti jsou podobně jako požár divoké a nepředvídatelné. Scénář je tak špatný, že jsem se místo o herce a jejich marné úsilí zajímal o počítání velkého množství filmových klišé.Otázka je jestli se dětské publikum bude zajímat o kariéry hlavních postav. Je to pořádná hovadina při které se budou vaše děti šaškárnám smát s vámi. Jestli vám to zní jako doporučení pro vás, film si pusťte.(24.3.2020)

• BOURQUE

Klasický príbeh v podpriemernom predvedení a to jak na strane hereckej tak aj režisérskej. Je jasné, že tvorcovia filmu nemali nejaké zvláštne ciele, ale to ešte neznamená, že ten výsledok by nemohol byť na trošku vyššej úrovni. Keď už úroveň – tak z tohto hľadiska zábavné scény mnohokrát nemajú dostatočnú úroveň. Osobné hodnotenie: 59% (*) (6.6.2020)

Rozpočet $29,9miliónaTržby USA $44,451,847Tržby Celosvetovo $68,151,103Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Strašná ale strašná blbyna. Nechával som tomu voľný priebeh, však vieme čo dokážu amíci ukuchtiť ale po pól hodine som bol už úplne otrávený tým tupým prízemným humorom, fakt zle, ruky preč. /5%/(7.3.2020)

• - Natáčení probíhalo od 4. února do 29. března 2019 ve Vancouveru v Kanadě. (Stoka)