Jiná liga (TV pořad)

Publicistický / Sportovní

Česko, 2019, 45 min

• tuntavala

Uvidime...(10.2.2019)

Jak se seznamu celkem daří nové pořady, tady je ještě hodně co zlepšovat.(13.4.2019)

Super záležitost! Méně nagelovaných týpků s vybělenými zuby než v jednom pondělním pořadu jedné komerční televize. Více zajímavých věcí o fotbale a mnohem akčnější. Díky kluci. Jen tak dál. Good luck ! A znělka nemá chybu.(8.6.2019)

• osmdesatosm

Je to opravdu pořad, který jsme v Česku zatím neviděli. Tak zdlouhavý a nezábavný pořad tady chyběl! Pan Mádl neumí moderovat a už vůbec ne hrát. Jeho fotbalová laboratoř je výsměch a hrané scénky s panem Hoškem jsou trapné a vtipné jen nechtěně. Neustálé vzpomínání Šídla na léta minulá a snahat napasovat datum každé zmíněné události na sezonu, kdy naposledy vyhrál Tottenham titul, už ve druhém dílu nudí a obtěžuje. Vše, co se v jednom 45 minutovém dílu odehraje, by se dalo vměstnat do 25 minut. O aktuálnosti pořadu také nemůže být řeč, díly jsou zjevně točeny dlouho dopředu. Snaha o fotbalový Top Gear se nepovedla a Šídlo se nestane fotbalovým Jeremy Clarksonem. Jo a Seznam by panu Mádlovi mohl nechat ušít pořadné sako. Na ty rukávy dlouhé tak, že mu nejdou vůbec vidět ruce se nedá dívat.(17.2.2019)