poster

Hříšný tanec (TV seriál)

 • USA

  Dirty Dancing

Drama / Romantický

USA, 1988, 10x30 min

 • Paity
  odpad!

  Nejsem sentimentální, ale původní filmový Hříšný tanec beru. Tohle byla ale neúspěšná snaha napodobení něčeho, co se nemělo napodobovat, hlavně ne v podobě seriálu.(13.8.2013)

 • ANTYCHRYST
  *

  Jedna hvězdička za skvělou hudbu kouzelných 80. let. Nechápu proč pouhej rok od uvedení nepřekonatelného, legendárního, tanečního, velebijáku Dirty Dancing, se za každou cenu musejí svézt na úspěšné vlně Hříšňáku a pod stejným názvem, podstrčit lidem seriál. Je tady jedna podstatná věc - Johnny a Baby = Patrick Swayze a Jennifer Grey!! Jiná varianta nepřipadá v úvahu. Kdyby seriál měl svůj origoš název a bylo uvedeno , že je inspirovanej filmem - budiž, ale tohle je pouhá zoufalost jak využít původní tvorbu. Proto tak nízké hodnocení,(25.5.2013)

 • Bau.Baushka
  odpad!

  Chápu, že to mohlo vypadat jako laciný výdělek, ale tohle je naprosté zesměšnění diváka. Nejenže je zde naprosto stejný název a jména postav, ale dějově to není moc rozdílné a mnohé záběry jsou přímo jak přes kopírák. Dokázali dojít až do detailů, napodobují i účesy. Tragédie.(3.1.2015)