Jinsimi Dadda (TV seriál)

• Jižní Korea

진심이 닿다

Touch Your Heart

Romantický

Jižní Korea, 2019, 16x65 min

• Zíza

Asi to budu mít rozkoukané navěky. Mám ráda oba dva herce, ale nějak jsem nedokázala propadnout kouzlu jejich postav, jejich okolí, jejich práci. Vlastně občas proklikám nějaký ten díl, když mám zrovna náladu, ale absolutně mě to netěší. V tuhle chvíli bych dala 2*, ale dokud se na to nepodívám pořádně – a asi to bude chtít kopec promíjivé a romantické nálady – tak to nebudu hodnotit. Za mě je to tuctový, nudný příběh o namyšlené herečce a zaprdlém právníkovi, kterak k sobě cestu našli. Chápu, že pro fanoušky Goblina a jejich pairingu je to určité zadostiučinění.(24.5.2019)

Taký ten klasický kvalitne natočený kórejský seriál so všetkým čo k tomu patrí. Yoo InNa a Lee DongWook si po Goblinovi zaslúžili také to "žili šťastne až naveky" a tento seriál im to dožičil. Hlavné postavy sú sympatické, spolu vyzerajú krásne, hrať vedia.. a snáď ešte nikdy sa mi nestalo, že som zbožňovala aj všetky vedľajšie postavy. Pôvodne som mala hodnotenie na 4*, ďalšiu hviezdičku som pridala kvôli "ukulele couple", najroztomilejšiemu vedľajšiemu páru ever.(2.4.2019)

• - Oba hlavní herci (Dong-wook Lee, In-na Yoo) jsou jako pár již velmi dobře známi ze seriálu Goblin (od r. 2016) a fanoušci nadšeně očekávali jejich samostatný seriál. (vilmathien)