V tomto dílu první série Zdivočelé země uvidíte, k jak riskantním činům vede hlavního hrdinu Maděru a jeho „kauboje" láska ke koním, kteří se ocitají v ohrožení. Maděrova situace není lehká. Po výtkách, že soukromé družstvo vede západní pilot a bývalý buržoazní policajt, Brabenec navrhuje místo Maděry Ondřeje Putnu. Maděra jako jediný souhlasí, aby se vedení statku ujal Putna, protože jedině tak bude možné zachránit statek a jeho lidi. (Česká televize)

nervoznideda

mladá děvčata jsou krásná, putna hejl brabenec jsou k sežrání spíš k nasrání deda :-) i kanda je mi sympatičtější než magor maděra nc honza:-) ale dobře jsem se pobavil:-) dělnická třída ho brzo smete, tak to jsem se smál ten hejl je třída taky na smeták:-)jo a putna lábus mi pije krev, jen ho vidím :-) gotwald a stalin na zdi to znám ze školy, chce se mi zvracet ten Stránský je sekáč :-)18.2.2o2o ()

• Natáčeno v obci Úterý a dvoře Chýnov u Radiče. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)
  • Zlodějové dobytka se důkladně maskují, jejich náklaďák má však krásně čitelnou poznávací značku. (sator)