Agent Smart

• USA Get Smart
Komedie / Krimi / Mysteriózní
USA, (1965–1970), 57 h 1 min (Minutáž: 23–26 min)

Don Adams, Barbara Feldon, Edward Platt, Joey Bishop, George Macready, Sid Haig, Ned Romero, Donald Murphy, Don Rickles, Janet Waldo, James Komack, Lynn Borden (více)

Série(5) / Epizody(138)

Recenze uživatele PetrJulian k tomuto seriálu (1)

Agent Smart (1965)

Výborný parodický seriál na špionážní žánr. Bohužel si ho moc nepamatuju, až na pár scén. Bylo to kdysi na Nově, ale od té doby už ani jednou. Škoda. Vím, že jde o starý seriál, ale kolikrát se v televizi vysílají staré seriály a protáčejí se třeba stále dokola, už roky. Viz MASH. Opravdu by komerčním televizím uškodilo, kdyby jednou za čas zkusily změnu? Pochybuji. Raději budou neustále protáčet všechny Renegáty, Jessicy Fletcher a podobné, které už musejí lidi znát nazpaměť. Je mým zbožným přáním, abych toto ještě někdy viděl. Pokud se tak stane, bude to překvapení desetiletí (toho, ve kterém se dočkám) :)- P. S. Mimochodem, už vůbec nevěřím, že by se tento seriál někdy odvysílal celý, pokud vůbec dojde k repríze, tak jen té jediné série, která kdy byla u nás uvedena. Je příliš starý na to, aby se kupovaly a dabovaly i ostatní série. ()