cyndaquil

Ako program o histórii fajn, detí v USA to mohlo pobaviť a mohli sa Kevinovým nenúteným humorom dozvedieť niečo nové. Ja som si to pozrel lebo je Kevin Hart naozaj úžasný komik s obrovským talentom pobaviť ale toto mu z môjho pohľadu nevyšlo. Možno to bolo naozaj zamerané na mladších divákov. Ja chápem že učiť sa históriu v škole dokáže byť otravné a touto formou si mohli zapamätať viac a naozaj sa niečo naučiť, čo tak skoro nezabudnú lenže ja som si to pustil nie preto, aby som sa niečo naučil o afroamerickej histórii, ja som sa chcel pobaviť ale žiaľ, nebavilo ma to vôbec. A tak sa tento film stáva prvým a zatiaľ jediným Kevinovym dielom, ktoré ma ničím nezaujalo. ()

mimozakon

Tohle byla celkem nuda. Rozprava o historii černých výjimešných lidí v podaní malého komina ne moc komickým způsobem. ()

Rathalos

Neviem,ci je to komedia,skor je to take rozpravanie o historii znamych cernochov,ako keby dokument,Kevina Harta mam rad,ale toto bola nuda...:-) ()

• Kevin Hart má ve skutečnosti 3 děti. Ve filmu uvádí, že je jeho dcera jmenuje Riley, což ale není pravda. Ve skutečnosti se jeho děti jmenují Heaven, Hendrix a Kenzo Kash. (MeanWhile)