Reklama

Reklama

Pobřežní hlídka

(seriál)
  • Česko Baywatch: Pobřežní hlídka (více)
TV spot
Drama / Akční / Dobrodružný
USA, (1989–2001), 182 h 20 min (Minutáž: 45–95 min)

Scénář:

Douglas Schwartz, Gregory J. Bonann, Michael Berk, Chad Hayes (více)

Hrají:

David Hasselhoff, Jeremy Jackson, Michael Newman, Pamela Anderson, Gregory Alan Williams, Alexandra Paul, Michael Bergin, David Chokachi, Yasmine Bleeth (více)
(další profese)

Série(11) / Epizody(241)

Krásní, mladí, opálení a ještě jednou krásní - takoví jsou plavčíci a plavčice v prosluněné Kalifornii. Tento dnes již bez mála kultovní seriál sleduje jejich starosti a radosti, práva a povinnosti, jak přicházejí a zase odcházejí a jak se vyrovnávají s náročnou prací záchranáře, kdy musejí bojovat nejen s neplavci, různými mořskými potvory, nebo nepřízní počasí, ale někdy i musí vzít zákon do svých rukou.

S téměř 1,1 miliardou diváků je podle Guneissovy knihy rekordů Pobřežní hlídka nejsledovanější seriál na světě, a k tomu ještě všech dob. (havLord)

(více)

Videa (1)

TV spot

Recenze (568)

Phobia 

všechny recenze uživatele

Jako náctileté dítě jsem tenhle seriál hltala - tedy první sérii, ale postupně můj zájem opadal, jak se díly začínaly stále více věnovat vzájemným vztahům postav a méně záchranným akcím. Běhající prsaté ženské mě jaksi nebraly (taková Erika Eleniak mi byla vyloženě protivná) a hezkého chlapa, aby divačky hledaly dalekohledem (Hajzlhoffa nesnáším odjakživa a zbývající "herci" byli většinou jen muskulaturní manekýni bez náznaku nějaké hlubší psychiky). Povrchní seriál o pláži, se samými krásnými, mladými, proporčně dokonalými jedinci, a se spoustou popíkových klipů, při kterých děvčata ve zpomalených záběrech rozhazují do stran silikony. 35% ()

Jezinka.Jezinka 

všechny recenze uživatele

Z tohoto seriálu, na který jsme zírali jak uhranutí, jsme nabyli dojmu, že v Americe jsou všichni krásní, mladí, štíhlí, opálení, ve skvělé kondici, úspěšní a šťastní. Pokud se od nich štěstí na chvíli odvrátí, přiskáče David Hasselhoff nebo bujné poprsí zahalené červenými plavkami a urychleně život vrátí do správných kolejí. Vymyslet 242 příběhů o tom, že se lidi opalují a plavou, je docela kumšt. Ty hezké lidi, co v Americe jsou, jsme v tomhle seriálu viděli všechny. Ale praví hrdinové jsou diváci, každý jeden z nás přispěl k tomu, že se Pohřební hlídka stala nejsledovanějším seriálem na světě. Bez nás bys to nezvládl, Mitchi. ()

Reklama

herr_carter 

všechny recenze uživatele

"Sam pípl stéééénd, in da dáááááknes...afrejd tu step tůůůůůů d lajt.."už jako dítě mě na tom celém asi nejvíc bavil právě úvodní song, nadpřirozené kozy Sídžej a "strašlivě namakaný" Hajzlhof.....co mě naopak strašně sralo, byla mužatka Stefaní, a její otřesný dabing - myslím že jí namluvila tatáž kráva, co nadabovala 95 % všech rakousko-německých kriminálek a 95 % všech tamních ženských rolí,fuj tajbl......a vtipný byl taktéž "ňůmy", kterej si mohl nastřelit porost z hrudi na hlavu.....................moje hodnocení = 6 z 10. ()

Lima odpad!

všechny recenze uživatele

Hasselhoff ví, jak se vydělávají prachy. Prostě se seženou nějaký kozatý modelky, k nim hezcí hošani s vypracovanou muskulaturou a nechají se pobíhat po pláži. Příběh v tomhle případě není vůbec důležitý. Ani při vypnutí mozku se bohužel nebavím, pouze k smrti nudím. Tak sorry, ale tuhle pračku na prachy prostě nežeru. ()

venca163 

všechny recenze uživatele

Hodnocení zde je tak nízký, zase jeden z typických seriálů devadesátých let. Takovýhle devadesátky prostě byly, tohle si diváci žádali a sledovali to s gustem a dneska nad tím kdekdo ohrnuje nos, protože z objektivního hlediska je kvalita slabá. A co? Já se ani nezlobim. Nejkrásnější Pamela Anderson, Yasmine Bleeth a Carmen Electra, všechny je miluju! (70%) ()

Galerie (818)

Zajímavosti (60)

  • Seriál se vysílal celkem v 148 zemích světa! (don corleone)
  • Mitch a Court jsou oba bývalí členové námořní jednotky SEAL. (HappySmile)
  • Postavy "Newmie" a "Barnett" jsou opravdovými záchranáři. Původně byli produkcí najmuti jako poradci. (don corleone)

Související novinky

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě

16.04.2023

Milovali jste v dětství Pobřežní hlídku, Hvězdnou bránu, RoboCopa nebo snad Pravou blondýnku? Pak vás možná bude zajímat, že se všechny tyto značky a pár dalších dočkají v budoucnu seriálových… (více)

Pobřežní hlídka se vrátí i s Mitchem a C.J.

Pobřežní hlídka se vrátí i s Mitchem a C.J.

25.04.2016

V devadesátých letech se vyrůstalo na spoustě seriálů, mezi ty nejzákladnější ale patřila Pobřežní hlídka. Plavčíci a plavčice, kteří běhali zásadně ve zpomalených záběrech, si už v květnu 2017 dají… (více)

Pobřežní hlídka ulovila Hasselhoffa

Pobřežní hlídka ulovila Hasselhoffa

04.03.2016

Nová inkarnace Pobřežní hlídky nejdřív zněla jako špatný nápad. Pak do ní ale naskákali Zac Efron a The Rock a ukázalo se, že by mělo jít o eRkovou komedii ve stylu 21 Jump Street. To už zní daleko… (více)

The Rock v Pobřežní hlídce?

The Rock v Pobřežní hlídce?

03.10.2014

Celovečerní verze Pobřežní hlídky už se chystá docela dlouho. Původně se uvažovalo o tom, že se na velkém plátně objeví Pamela Anderson a David Hasselhoff, tyhle plány ale nakonec vzaly za své. A s… (více)

Reklama

Reklama