Pobřežní hlídka

• Česko Baywatch: Pobřežní hlídka (více)
TV spot
USA, (1989–2001), 182 h 20 min (Minutáž: 45–95 min)

Scénář:

Douglas Schwartz, Gregory J. Bonann, Michael Berk, Chad Hayes (více)

David Hasselhoff, Jeremy Jackson, Michael Newman, Pamela Anderson, Gregory Alan Williams, Alexandra Paul, Michael Bergin, David Chokachi, Yasmine Bleeth (více)

Série(11) / Epizody(241)

Krásní, mladí, opálení a ještě jednou krásní - takoví jsou plavčíci a plavčice v prosluněné Kalifornii. Tento dnes již bez mála kultovní seriál sleduje jejich starosti a radosti, práva a povinnosti, jak přicházejí a zase odcházejí a jak se vyrovnávají s náročnou prací záchranáře, kdy musejí bojovat nejen s neplavci, různými mořskými potvory, nebo nepřízní počasí, ale někdy i musí vzít zákon do svých rukou.

S téměř 1,1 miliardou diváků je podle Guneissovy knihy rekordů Pobřežní hlídka nejsledovanější seriál na světě, a k tomu ještě všech dob. (havLord)

bax

Tento seriál ma ani v dobe jeho najväčšej slávy nechytal. Áno pekné baby tam boli a za to dávam 0,5*, ale chýbal mi tam nejaký zaujímavý dej alebo aspoň vtip prípadne poriadna akcia (nech sa na mňa nijaký fanúšik nehnevá, ale záchranárske akcie v tomto seriály sa zrovna akčnými nazvať nedajú). No a ďalšiu 0,5* dávam za to, že dnes ráno som si to kukol na joj plus a musím povedať, že zas tak extrémne zlé, aby som dal odpad to nebolo. Pre môj čerstvo prebratí mozog ešte neschopný akejkoľvek vyššej intelektuálnej činnosti to bola príjemná zábava, ale pravidelne by som to pozerať stále nedokázal - hoci aj po prebratí. Celkovo teda 1*. ()

luek

Zapletky vetsinou o nicem, vsichni hrozne uvedomeli, zadny hlasky, trapny dialogy... Presto sem byl kazde odpoledne nalepenej na obrazovce. Proc asi - a ze jich tam bylo, vic uz nikdy nikde neuvidime ! To se musi Bejvoc nechat, skvele kostymy, vyborne herecke (damske) obsazeni, pekne scenerie. Je to kult! A navic diky Pamele a jinym prisly do obliby miry 90 60 90, za coz ji musime podekovat, protoze od te doby jiz maji postavy ala vestonicka venuse odzvonino a slecny se snazi priblizovat prave tem novym obdivovanym tvarum. DIKY DIKY DIKY, psamozrejme poklona patri i predchozi panence Barbie a Marilyn Monroe. ()

vojtazz

Už jenom tenhle ilustrativní plakát, zde na ČSFD, má značnou vypovídající hodnotu o kvalitě seriálu. Holčiny pekné, ale ty plavky... :) ()

jurijuri

Bohvie ako svetoborný tento seriál rozhodne nie je, dejovo chatrný, zápletky nulové, a postavy sa v ňom striedajú častejšie ako deň s nocou. Ale jedno tomuto seriálu odoprieť rozhodne nemožno- hopsanie vnadných záchranárok. ()

JARDAHONDA

Pobřežní hlídku hodnotím jako seriál, který lidem ukazuje, jak by měli asi vypadat.. Navybíraní Kenové a Barbiiny - umělé prsa a já nevím co všechno.. Nesnáším umělou dokonalost, která chce 05 ukázat ostatním lidem, že vypadají špatně. Jediným pozitivem byla kamera, pláže, moře a podmanivá hudba. ()

Monco

První tři sezony byly dobrý. Možná ještě ta čtvrtá a pak už se ten děj pořád a pořád opakoval. ()

Cyly84

Prvá séria sa dala. Bolo to niečo nové, malo to šmrnc. No ďalej to šlo dole vodou. 10 minútový záber na prsia bol nasledovaný 10 minútovým záberom na bežiace kočeny (a naopak) a aby sa nepovedalo, občas niekoho behom minúty zachránili z osídiel studeného oceánu. Ale pamätať budeme všetci. ()

VarGi13

Keďže som bol od malička veľkým fanúšikom Davida Hasselhoffa a mám doma niekoľko jeho CD-čok, tak som skrátka musel byť uchvátený jeho hereckým výkonom v tomto kultovom seriály. Minimálne jeho beh s chlpatou hruďou na pláži, si zaslúži aspoň nomináciu na Zlatý glóbus! A samozrejme nemôžem zabudnúť na Pameline silikónové prsia,ktoré pozitívne ovplyvnili môj teenegerský život. ()

Loooba

V době, kdy jsem chodil plavat k rybníku nebo řece, byl tento seriál zjevením! Dnes bych ohodnotil o 4* méně :-) ()

Indio

Hodnotím za prve v deseti jsem to docela žral, za druhe dnes je to sračka ale sračka s pěknyma mařkama. ()

007David

Vím, že bych měl dát jen 3 hvězdičky, ale nemůžu si pomoct, když vidím v plavkách Pamelu, Eriku Eleniak ... Slintal jsem u televize před dvaceti lety a slintám i dneska, když to znovu opakují na Relaxu. ()

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě

16.04.2023

Pobřežní hlídka se vrátí i s Mitchem a C.J.

Pobřežní hlídka se vrátí i s Mitchem a C.J.

25.04.2016

V devadesátých letech se vyrůstalo na spoustě seriálů, mezi ty nejzákladnější ale patřila Pobřežní hlídka. Plavčíci a plavčice, kteří běhali zásadně ve zpomalených záběrech, si už v květnu 2017 dají… (více)

Pobřežní hlídka ulovila Hasselhoffa

Pobřežní hlídka ulovila Hasselhoffa

04.03.2016

Nová inkarnace Pobřežní hlídky nejdřív zněla jako špatný nápad. Pak do ní ale naskákali Zac Efron a The Rock a ukázalo se, že by mělo jít o eRkovou komedii ve stylu 21 Jump Street. To už zní daleko… (více)

The Rock v Pobřežní hlídce?

The Rock v Pobřežní hlídce?

03.10.2014

Celovečerní verze Pobřežní hlídky už se chystá docela dlouho. Původně se uvažovalo o tom, že se na velkém plátně objeví Pamela Anderson a David Hasselhoff, tyhle plány ale nakonec vzaly za své. A s… (více)