Pobřežní hlídka

(TV seriál)
  • Česko Baywatch: Pobřežní hlídka (více)
Drama / Akční / Dobrodružný
USA, (1989–2001), 182 h 20 min (Minutáž: 45–95 min)

Douglas Schwartz, Gregory J. Bonann, Michael Berk, (více)

David Hasselhoff, Jeremy Jackson, Michael Newman, Pamela Anderson, Gregory Alan Williams, Alexandra Paul, Michael Bergin, David Chokachi, (více)

Série(11) / Epizody(241)

Krásní, mladí, opálení a ještě jednou krásní - takoví jsou plavčíci a plavčice v prosluněné Kalifornii. Tento dnes již bez mála kultovní seriál sleduje jejich starosti a radosti, práva a povinnosti, jak přicházejí a zase odcházejí a jak se vyrovnávají s náročnou prací záchranáře, kdy musejí bojovat nejen s neplavci, různými mořskými potvory, nebo nepřízní počasí, ale někdy i musí vzít zákon do svých rukou.

S téměř 1,1 miliardou diváků je podle Guneissovy knihy rekordů Pobřežní hlídka nejsledovanější seriál na světě, a k tomu ještě všech dob. (havLord)

vojtazz

Už jenom tenhle ilustrativní plakát, zde na ČSFD, má značnou vypovídající hodnotu o kvalitě seriálu. Holčiny pekné, ale ty plavky... :) ()

jurijuri

Bohvie ako svetoborný tento seriál rozhodne nie je, dejovo chatrný, zápletky nulové, a postavy sa v ňom striedajú častejšie ako deň s nocou. Ale jedno tomuto seriálu odoprieť rozhodne nemožno- hopsanie vnadných záchranárok. ()

JARDAHONDA

Pobřežní hlídku hodnotím jako seriál, který lidem ukazuje, jak by měli asi vypadat.. Navybíraní Kenové a Barbiiny - umělé prsa a já nevím co všechno.. Nesnáším umělou dokonalost, která chce 05 ukázat ostatním lidem, že vypadají špatně. Jediným pozitivem byla kamera, pláže, moře a podmanivá hudba. ()

Cyly84

Prvá séria sa dala. Bolo to niečo nové, malo to šmrnc. No ďalej to šlo dole vodou. 10 minútový záber na prsia bol nasledovaný 10 minútovým záberom na bežiace kočeny (a naopak) a aby sa nepovedalo, občas niekoho behom minúty zachránili z osídiel studeného oceánu. Ale pamätať budeme všetci. ()

VarGi13

Keďže som bol od malička veľkým fanúšikom Davida Hasselhoffa a mám doma niekoľko jeho CD-čok, tak som skrátka musel byť uchvátený jeho hereckým výkonom v tomto kultovom seriály. Minimálne jeho beh s chlpatou hruďou na pláži, si zaslúži aspoň nomináciu na Zlatý glóbus! A samozrejme nemôžem zabudnúť na Pameline silikónové prsia,ktoré pozitívne ovplyvnili môj teenegerský život. ()

Bohdy67

Ve ctrnacti se na to dalo koukat celkem s chuti...( Hlavne na Pamelu) Ve ctyriadvaceti bych si pustil jeden dil z nostalgie,ale to je asi tak vse... Nicmene i tak tri hvezdy a 55% ()

Loooba

V době, kdy jsem chodil plavat k rybníku nebo řece, byl tento seriál zjevením! Dnes bych ohodnotil o 4* méně :-) ()

Indio

Hodnotím za prve v deseti jsem to docela žral, za druhe dnes je to sračka ale sračka s pěknyma mařkama. ()

007David

Vím, že bych měl dát jen 3 hvězdičky, ale nemůžu si pomoct, když vidím v plavkách Pamelu, Eriku Eleniak ... Slintal jsem u televize před dvaceti lety a slintám i dneska, když to znovu opakují na Relaxu. ()

leonskennedy

Ve své době bomba.Ted už to takové grády nemá.Nějaké díly slabé,ale i dobré tak 60:40.A když si vzpomenu jak jsem miloval Shauni:-) 75%. ()