• corpsy
  ****

  Už celkom zabudnutý seriál, ktorý sa vo svojej dobe nejako nedočkal úspechu aj napriek jeho nepopierateľným kvalitám. Originálny ( svojim spôsobom ) a pôsobivý.(18.1.2011)

 • Stingray
  ***

  Kamion s vrtulníkem místo kabiny a řidič oháklej jek Mad Max! je třeba něco dodávat...(9.1.2012)

 • Stejšn

  Dnes už naprosto zapomenutý seriál. Pamatuju si jedinou scénu - jak Highwayman sedí ve svojem superkamionu, zmáčkne nějaký hi-tech tlačítko, na autě začnou blikat světelný pásy a najednou ping - celý vozidlo včetně návěsu se stane neviditelným! A za chvíli z něj geroj vystupuje dveřma, který se zhmotnily ve vzduchu. No mazec. Jenom abyste věděli, jaká to byla prča, tak tady intro a transformace kamionu na vrculník: http://www.youtube.com/watch?v=asYhAU_mzxw&feature=relmfu(4.9.2012)

 • - Kamion v hlavní technické roli je modifikovaný vůz německé designerské firmy Steinwinter. Jedná se o revoluční koncept kamionového designu, kde se dá návěs nakládat zepředu i zezadu. Pro seriál byl upraven tak, aby působil ještě více futuristicky. (Stejšn)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace