MacGyver

USA / Kanada, (1985–1993), 110 h 38 min (Minutáž: 45–49 min)

Richard Dean Anderson, Dana Elcar, Bruce McGill, Robin Mossley, Elyssa Davalos, Michael Des Barres, Teri Hatcher, John Anderson, Dale Wilson, Bruce Harwood (více)

Série(7) / Epizody(139)

Odvaha a všestranné znalosti - to jsou nejsilnější zbraně tajného agenta MacGyvera. Takto vybaven pak lehce vyřeší jakoukoli složitou a nebezpečnou situaci... (TV Prima)

Recenze uživatele KOOHA k tomuto seriálu (67)

Kořist (1985) (S01E05)

tady bylo hodně MacGyverismů ()

Svět podle Trumba (1985) (S01E06)

Tupoučké, ale krásné. Jeden z nejlepších dílů. Tyhle první epizody byly pecka, nabité nápady MacGyverismů, které postupně upadaly až nakonec seriálu byly pomálu ()

Plameny pekelné (1985) (S01E08)

Koukat na tyhle epizody po letech a člověk si myslí, že je to žumpa a přitom jsem to hltal všemi deseti před skoro třiceti lety, když jsem na to koukal poprvé, tenkrát na Nově. Tenkrát to byla bomba. V dnešním uspěchaném světě je to trošičku utopické a hloupé, ale vždy to pro mne bude reminiscence se na to koukat, mám tenhle seriál rád ()

Marnotratník (1985) (S01E09)

Poprvé se podíváme do MacGyverového cribu ve Venice. Měl jsem ty první dvě řady, kdy tam bydlel rád. Pak seriál přestěhovali třetí řadou do Vancouveru a už to bylo takové deštivé. :) ()

MacGyver na odstřel (1985) (S01E10)

Z dnešního pohledu krásně hloupoučké, ale před třiceti lety jsem to žral. Asi bych se vůbec nedivil, že dnešní mládež to bavit vůbec nebude. V dnešním světě to vedle mobilních telefonů vůbec neobstojí, to mi ale nebrání v tom, se na dívat momentálně v "přímým" ()

V pasti (1986) (S01E12)

Poprvé od pilotního dílu Peter na scéně. Odteď bude jeho šéfem. ()

Konec žáru (1986) (S01E13)

"Macu, opravdu se dobře vyznáš v lidech? Teď z toho skládám závěrečnou zkoušku." Docela průměrný díl, nic moc MacGyverismy ()

Odpočítávání (1986) (S01E14)

Epizoda na motiv celovečerního filmu Ohrožení Britannicu. Dobrá práce Macu ()

Ošklivé káčátko (1986) (S01E18)

Kdo na to kouká v dnešní době, asi se tomu musí smát. Ty jeho MacGyverismy jsou krásně tupoučké, ale jako bych se vrátil do mladistvých let. ()

Atentátník (1986) (S01E22)

Docela peknej dil, furt se tam neco delo ()

Profesionál (1986) (S02E02)

Jedna z mych nejoblibenejsich episod, velmi netradicne natocena a tato episoda bude mit dohru v dalsi serii serialu. ()

Božské dítě (1986) (S02E04)

"Kdyz clovek nechce, aby se ho dotykali, musi vypadat nedotknutelne." ()

Přistávací manévr (1986) (S02E05)

Tak tenhle dil byl velmi slabej, skoro se tam nic nedelo a cely to tak nejak nedavalo smysl ()

Prolhaný Jack (1986) (S02E06)

Tak Dalton byl odjakživa vokurka. Vždy když byl v nějakém díle, přišel mi děsně otravnej ()

Tichý svět (1986) (S02E09)

do tohohle dilu bylo videt, ze dali docela dost prachu ()

Tři na cestách (1986) (S02E10)

Klasika...jen vata mezi epizodami ()

Nový život (1987) (S02E14)

tyhle dily, ktery se motaj kolem industrialni casti LA mam rad ()

Agent Jack Dalton (1987) (S02E17)

proc mam takovej pocit, ze epizody s Daltonem jsou vo hovne. epizoda recyklovana z predchozich dilu..uplne o nicem ()

Partneři (1987) (S02E18)

jo tenhle dil byl zaaa, i ten Dalton se dal. Murdoch jako zaporak se poprve objevuje a uraduje ()

MacGruber se vrátí do akce?

MacGruber se vrátí do akce?

27.09.2016

Šílená komedie MacGruber (u nás jako Super Mac), která před šesti lety zparodovala MacGyvera, byla těžkým propadákem. Film vydělal jen 9 milionů dolarů, v dalších letech o něj ale byl takový zájem,… (více)

Seznamte se s novým MacGyverem

Seznamte se s novým MacGyverem

22.03.2016

MacGyver se vrátí hned dvakrát

MacGyver se vrátí hned dvakrát

06.02.2016

Možná víte o tom, že se blíží seriálový reboot MacGyvera. Pilotní díl natočí James Wan (Rychle a zběsile 7), který o legendárním šikulovi básní už několik let, studio Lionsgate teď ale odhalilo… (více)

Akční klasiky míří do televize

Akční klasiky míří do televize