Picard stojí před těžkým rozhodnutím, zda zachránit Wesleyho život, nebo se řídit směrnicí. (SkyShowtime)

PKD

Pikrdova minulost se vrací a to je velmi dobře. Moc jsem ho sice nikdá nemusel, ale tu bolest hlavy mu nepřeji. Special quest star... U.S.S.Stargazer + kapitalisté nejhrubšího zrna. ()

majo25

Stretnutie s tieňmi minulosti dáva epizóde špecifickú atmosféru. Ale veď prečo nezobrať darček od Ferengiov, keď je zadarmo? Efekty a vybavenie na starej lode sú síce trošku slabé, chýbala nejaká tá akcia, aj logika príliš nesedí (keď sa Piccard stretol s loďou Ferengiov pred 9 rokmi, ako nemohla mať Federácia žiadne informácie o tejto rase v jednej z minulých epizód), ale za tú atmosféru a zameranie sa na Piccarda nemôžem inak. ()

sirien

Jakože vcelku ok epizoda s "problémem týdne", má nějaké správné SF prvky a tak, ale... provedení vlastně nic moc a Ferengi jako antagonisté pokračují ve své trapné křečovité nepřesvědčivosti. ()

SSE

Kvalitní epizoda, stále je ale vidět, že ještě není vše usazené. Například taková drobnost, že při ukončení komunikačního kanálu se na obrazovce neobjeví logo UFP… ()