Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Enterprise letí na základnu 74, kde bude loď opravena. Hlavně simulátory, které v poslední době trochu zlobí. Na opravách se podílí i rasa Bynarů, kteří bez počítače nedají ani ránu. Posádka má kvůli opravám volno. Will toho využije a v opraveném simulátoru se vydá do baru v New Orleans, kde se seznámí s místní kráskou. Picard si do simulátoru zajde také. Wesley ve strojovně zaznamená poruchu antihmoty magnetického pole. Pokud se antihmota uvolní, loď vybouchne. (Varan)

(více)

Recenze (4)

SSE 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zábavné a dobré, ale vykopírování záběrů z ST3 vč. měsíce za základnou je už trošku moc, navíc i zápletka s ukradenou Enterprise vč. příslušných záběrů z doku se opakuje, dokonce i nastavení autodestrukce se v tomto díle objevuje. ()

sirien 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ta poslední třetina... možná polovina by byla za 4*, zápletka měla nějakou pointu a myšlenku, žádnej zázrak, ale ok, fajn SF námět atd. - ale narovinu a upřímně, první půlka se vlekla jak rozvařená špageta. (Plus teda nevim jak moc je tu ST 3 dáván tribut a jak moc to je vykrádačka cool scén a záběrů.) ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama