poster

Jak prosté, drahý Date (S02E03) (epizoda)

  • USA

    Elementary, Dear Data

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

USA, 1988, 46 min

  • DocBrown
    ****

    Druhá holoepizoda a jedna z těch nejlepších. Tuhle laťku už nepřesáhne prakticky žádná další holoepizoda (krom Our Man Bashir). Zprvu parodie na milovaného Holmese se mění ve vážnou epizodu, kdy hologram získá vědomí, vlastně podobně jako v budoucnu Doktor. Daniel Davis je opravdu výborný. A díky Doylovi jediná zmínka o Čechách ve Star Treku, a velvyslanec je hned okradený cikány. Dal bych i plný počet, ale nedám za ten nesmysl s vyneseným papírem a hlavně že po počátečním pokusu nikdo nesnaží simulaci ukončit či vypnout elektriku. Picard v cylindru a Riker na Worfa: You'll be a big hit in London(19.5.2018)

  • - Spoiler: Holografická postava - profesor Moriarty (Daniel Davis) dá Datovi (Brent Spiner) papier s kresbou U.S.S. Enterprise. Data tento papier vynesie z holopaluby a ukáže kapitánovi napriek tomu, že holografický papier by sa mal mimo holopaluby dematerializovať. (koba)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace