Dat závodí s časem ve snaze zachránit život malé mimozemské holčičky. (SkyShowtime)

Ironfood

Data si najde kamarádku, zatímco Wesley Crusher dostane velení nad svým vlastním týmem. Já bych mu dal rovnou velení na nějaké jiné lodi z jiného seriálu, aby do něj byl konečně pokoj:-) ()

PKD

Docela fajn. Prndání okolo všemocné a i mě se občas zdá, že nesmyslné, Primární Směrnice je svým způsobem, zábavné. Special quest star Nikky Cox aka mimozemská holčička s krásně ruským jménem Sarjenka.;-) Linka s Wesleym je též fajn. ()

majo25

Zápletka síce vyznieva rodinne, keď si Data nachádza naprieč vesmírom malú kamarádku, ale postupne z toho vzniká veľmi pekný príbeh. Hlavne keď je zasa pridaný aj filozofický element v podobe porušenia hlavnej direktívy Federácie. Druhá linka s Wesleym ma bavila menej. ()

sirien

Jako nezaujatý pozorovatel... Wesley je v tomhle díle ve skutečnosti docela ok a ta jeho linka dává smysl a je udělaná dobře. Předvídatelně, nijak úžasně, ale jakože dobře. Celej ten zbytek... jakože Datova osobní linka ok, ale to žvatlání kolem Prime directive je zase jen ukázka její totální stupidity. A ty otázky co tam Picard klade ohledně toho kdy ne/zasahovat co se tvářej že to je hrozně těžký určit maj bohužel bolestivě očividný řešení. ()