Na Enterprise zavládne chaos, když dojde k únosu poradkyně Troi a její matky. (SkyShowtime)

majo25

Zprvu to vyzeralo ako zlý vtip, keď sa objavili nielen Ferengiovia, ale aj Troyovej matka a začalo laškovanie. Po únose ale nabrala epizóda dobrý dych a napriek celkovej odľahčenosti som sa bavil. Vydarili sa aj hlášky a prvýkrát sme sa pozreli do útrob ferengiovskej lode a viac spoznali ich technológiu. V bočnej a treba povedať, že aj nevýraznej linke sa z Wesleyho stáva riadny podporučík. ()

DocBrown

Člověk vyhodí Wlezleyho dveřmi a on vleze zpět oknem. Tak se ho zase nezbavíme. No naštěstí už mu stejně zbývá jen pár dílů, tak to musíme nějak přežít. Letmo se tu potká navíc s Ethanem Phillipsem, budoucím otravou ve VOY. Ferengové jsou dobří, ale ani se závěrečným Picardovým recitálem to na víc jak 2 není. To by musela dcera ukázat víc a matka míň. ()

sirien

Jakože - z dílů s Vaxanou to je zatim rozhodně ten nejmíň otravnej a nejmíň debilní - a i ti Ferengi tu nejsou prezentovaní jako až takoví kokoti (i když... ok, v rámci stylu dílu vlastně o dost míň, než bych čekal). Vlastně to neni moc dobrej díl a ten humor neni vtipnej - ale na druhou stranu to neni otravný a dá se to i rozumně zkouknout. ()

RedRose

Co proti tomu Weslymu pořád máte?? Nevadil mi před 30ti lety a dnes (i díky TBBT) se mi zamlouvá ještě víc! Nechápu... Jinak Lwaxana mě nebavila v žádném díle a tady to není vyjímka. ()

GejmronCZ

Fíha...Lwaxana zase perlí. Nevim proč, ale vždycky když tam je, tak mě bolí mozek víc než když jsem si zpětně pouštěl Winxy kvůli nedokoukanému příběhu. Když jsem ale přeskočil všechny extrémě trapné scény, které fakt nedávám, tak to bylo opravdu fajn. No a k tomu bomba s Weslim na závěr! ()