Volnomyšlenkářská matka Troiové způsobí problémy mezi Worfem a jeho synem. (SkyShowtime)

noriaki

Při scénách v simulátoru se mi chtělo ze zoufalství křičet "Proč Bože, proč?". Ale je to marné. Tohle Bůh opustil, a zanechal tu zmar, Lwaxanu Troi a další pohromy. S přehledem nejhorší díl páté série, a pokud by se neprobojoval mezi deset nejhorších dílů seriálu, tak by byl na jedenáctém místě. Druhá vypravěčská linie a Worf s nervama na pochodu byli docela fajn. ()

majo25

Troiovej matka po 55-tykrát je šuvix. A už vonkocom ma nezaujíma, za koho sa chce vydať po tentokrát. Do toho lacný humor. Ešteže to vyvažovala zápletka v pozadí s kovžerúcim lykožrúrom. ()

sirien odpad!

Nevtipně mega-otravná Waxana, jediná postava otravnější než doktorka která , v kombinaci s otravnym frackem a holodeckem. A autoři ani nedokážou dotáhnout zoufalství do konce a vystřídaj to trapně předvídatelnou a nudnou mikro-povídkou na zbylýho půl dílu o nějakym kov žeroucim parazitovi, která nijak nesouvisí. Jakože dementnější díl asi existoval, ale zrovna si ho fakt nevybavuju. ()

DocBrown

Otřesné, chvíli jsem fakt nevěděl, zda koukám na Star Trek nebo Teletubbies. Sestříhat epizodu tak na 15 minut. Wlezley v minulém díle se najednou ve stínu Alexandra nejeví tak protivný. Horko těžko aspoň tu jednu. ()