Beverly propadne kouzlu milence – ducha, který se v její rodině vyskytuje již po několik generací. (SkyShowtime)

PKD

Tohle jsem taky hodně dlouho nemusel. Ale jako noriaki (byť z jiných důvodů) jsem si k tomu vypěstoval vztah, který je nezdravý a vyplodil 4 hvězdy. Ano, hodilo by se to více do TOS. Special quest star...Charles z V the series aj. jako Ronin, což mi vždy přišlo trochu prdlé a nemá to tedy nic společného s comicsem od Franka Millera a už vůbec se samuraiem bez pána.:))) Skotsko na cizí planetě? V TNG, ano. ()

majo25

Epizóda zameraná na doktorku a hoci je v nej príliš romantiky, za svoju atmosféru a netradičné poňatie si zaslúži povšimnutie. Len nechápem, keď škótska vysočina na inej planéte, prečo až tak staromódna. ()

noriaki

Jak už jsem říkal dříve, sedmá sezóna se utrhla ze řetězu a přišla s několika mimózními díly. Tohle je jeden z nich. Zápletka trochu připomíná TOSkovou epizodu Wolf in the Fold. Jenže když dva dělají totéž, není to totéž. Možná protože byla Sub Rosa jedna z mála epizod TNG co jsem měl nahrané na kazetě, tak jsem si k ní postupem času vybudoval vztah, a v hodnocení jsem smířlivější. Nebál bych se říct, že nesoudný. ()

DocBrown

Já to říkám pořád, na lodi měla zůstat doktorka Pulaski. Tohle je příšerné, hvězdičku horko těžko za skotskou atmosféru (nebo irskou? těžko rozeznávám přízvuk) a hrob McFLYe. ()

Dr_Virus12

"hororová" epizoda...wau :D Chápu, že Beverly nevěděla o milenci své stoleté babičky, ale že by nevěděla o prokleté svíčce, která je v jejich rodině už "pár" generací? trošku dost divné *** ()

sirien odpad!

Díl centrovanej na Doktorku Otravnou si řiká o Odpad z principu, i kdyby to nebyla totálně anti-star-treková duchařící sračka. Škoda, že ten odpad de dát jen jednou. ()

RedRose

Tohle byla stračná cocotina! Ani jednu z doktorek jsem moc nemusel, ale pokud mám volit mezi Crusherkou a Pulaskou, tak budu vždy volit Crusherku i přesto, že je často protivná. Pulaski mi vždy byla silně nesympatická! ()