Stingray (TV seriál)

Drama / Krimi

USA, 1985, 24x60 min

Edmond L. Koons

Walter Murphy

Nick Mancuso, Roman Podhora, Patricia Wettig, Rosalind Chao, Shannon Tweed, Kenneth Tigar, Merrilyn Gann, Kabir Bedi, Kareem Abdul-Jabbar, Lee Garlington, Lisa Hart Carroll, Marco Rodríguez, Dennis Christopher, Barbara Williams, Billy Hayes, Gary Carlos Cervantes, Cliff Potts, Robyn Douglass, Thalmus Rasulala, Judith Chapman, Dick Anthony Williams, Mark L. Taylor, Bill Calvert, Mike Genovese, Evan C. Kim, Ramón Franco, Joseph Maher, Felton Perry, Robert Mandan, Isela Vega, Jerry Wasserman, Kevin McNulty, Joseph Ruskin, Georgann Johnson, Charles Lucia, J. Patrick McNamara, Francis X. McCarthy, Craig Richard Nelson, Rico Alaniz, Kim Kondrashoff, John Welsh, Vernon Weddle, Don MacKay, Beverley Elliott, Howard Siegel, J.C. Quinn, Ritch Brinkley, Bibi Osterwald, Julian Christopher, Nick Eldredge, Ron Campbell, Charles Boswell, Tom O'Brien, Dennis Madalone, Caroline Barclay, Mary Jackson, De'voreaux White, Todd Susman, Frank Doubleday, Robert Harper, Alvin Sanders, Cec Verrell, Matthew Walker, Carmine Caridi, Robert Beecher, James Wainwright, John Carter, Don Dubbins, Julianna McCarthy, Mark Acheson, Richard Roat, James Laureson, Al Pugliese, John Lawlor, Moira Walley-Beckett, Daniel Trent, John Mahon, Frank Salsedo, Stewart Moss, Richard Kuss, John Wesley, Lloyd Berry, Paul Batten, Tony Abatemarco, Erica Yohn, David Dunard, Steve Vinovich, Joe Marinelli, James A. Watson Jr., Jack Blessing, George McDaniel, Dana Still, Joe Nesnow, Raleigh Bond, Campbell Lane, Jimmy Giritlian

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

S týmto seriálom som sa stretával začiatkom 90. rokov na jednej nemeckej satelitnej stanici. Obstojný, ale priemerný krimi seriál, ktorý má ale jednu z hudobne najlepších intro scén.(28.3.2011)

Tenhle serial na OK3 jsem mel moc rad (po nem nasledovali Rytiri z Houstonu), otazka je, co bych tomu rekl dnes. Byla to takova kopie Knight Ridera, ale myslim daleko lepsi.(9.3.2008)

Obyčejně seriály nemusím, ale dodnes má některé díly nahrané někde na VHS. Tak si představuji napínávé povídky někdy kriminální, jindy s nádechem paranormality. Rozhodně doporučuji!(19.7.2009)