Čekárna (festivalový název)

Peter Kordáč

Zvuk:

Ján Ravasz
  • MM_Ramone

Na druhom kanály Slovenskej verejnoprávnej televízie som natrafil na tento titul. Ohromilo ma to svojou primitivitou a do očí bijúcim amaterizmom. Pomyslel som si, že je to dielo nejakého snaživého študentíka. Márna snaha byť umelecký, artový a psychologický pôsobila nesmierne trapne a nedospelo. No keď som si klikol na meno ťuťmáka, čo to zrežíroval, tak mi až vyrazilo dych. Nie je to žiadny prehnane ambiciózny holobriadok, ale starý sprostý kokot. Inak ho nazvať nemôžem, pretože len kokot dokáže natočiť takýto odpad!(12.8.2018)

• retroslovak

Nič výnimočné, nič objavné, len kúsok dňa prežitého zakaždým inou osobou. Oceňujem dobrý strih a hudbu, no neviem neviem až tak moc zasa nemusím takéto dokumenty. Ale aj tak zaujímavé rôzne časti Bratislavy.(11.8.2018)

• ProfiDivak

Tá večná snaha byť artový, umelecký, či psychologický. Hviezdička za snahu.(12.4.2016)

Spočiatku som nemyslel, že tie tri dám, ale nakoniec som musel dať. Prvé príbehy boli naozaj o ničom, hlavne dievča, čo vulgárne rozpráva dokonca aj s matkou (alebo to bola staršia sestra), mi k srdcu neprirástlo. Ale zlepšovalo sa to až k výbornému príbehu s tanečnicou z kancelárie Auparku, ktorý bol sympatický a s myšlienkou. Aj ostatné, hoci by to často chcelo hlbšie poznanie situácie, sa mi celkom pozdávali. Zostala mi v hlave najmä otázka z Luníka IX: A kde sú tie farby?!(7.4.2017)

• BarVo

Forma tu jasne prebila obsah, netuším čo tým chcel básnik povedať a ani sa mi nechce nad tým premýšľať. Čakáreň je príhodný názov, ale pointy sa nedočkáte.(7.4.2017)