Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Vynikající seriál, škoda, že ho zatím žádná naše TV neobjevila. Odehrává se v baráku, kde spolu žije několik třicátníků a na plátně vidíme jejich životy. Pamatuju si jednak výborné obsazení a pak skvělou kameru a střih!(24.7.2006)

Asi nejsyrovější seriál, co jsem kdy viděl. A stoprocentně nejfotbalovější scénář, co kdy nějaká ženská napsala. --- Pokud Silk je převážně o právnících, kteří sice podávají nadlidský výkony, ale na rozdíl od protagonistů Suits u toho viditelně potí krev; This Life už pojednává o naprosto obyčejných dělnících právničiny. I hroutící se vztah Egga s Milly potom tedy jaksi nevyhnutelně působí velmi, velmi realisticky; ne-li snad až povědomě. --- "See, romance was invented by retailers to sell their products." --- (Mimochodem... senza znělka.)(11.10.2014)

Ak je coupling 20 something humorna obdoba priatelov, Game on mala neznama indie obdoba priatelov, tak toto je UK serialova drama na temu Priatelia. :)(5.4.2007)