Reklama

Reklama

Sedm zbytečných

(amatérský film)

Obsahy(1)

Píše se rok 1902. Zlatá horečka na Klondiku už dávno skončila a s ní skončily i sny o bohatství a zlatých časech. Některým se podařilo zbohatnout,ale většina zůstala chudá stejně tak, jak na Klondike přišla. Jejich cesty vedou do města Keen Town, kde se zlato z Klondiku objevilo. Tady přichází zákon a s ním místní sheriff, který pozve pistolníky na obranu banky… (CS Film)

(více)

Recenze (8)

zette odpad!

všechny recenze uživatele

Pokud jsem "klondajku" ze soucitu odpad dat nemohl, tady uz musim. Nulovy progres, dost dlouhe na to, aby si divak myslel, ze je to sranda... Kdo nevidel, neuveri. ()

TKKMR odpad!

všechny recenze uživatele

Takmer všetky postavy tu stvárňujú nejakí dôchodcovia. Svoje postavy posúvajú do teatrálnych póz a texty recitujú neprirodzene ako počas povinnej kultúrnej besiedky v domove seniorov. Po všetkých stránkach hrozné... ()

Master19 odpad!

všechny recenze uživatele

Já mám rád takové filmy, kdy si celou dobu říkáte, že byste to natočili mnohem lépe i na mobil. Ale tenhle to není. Je tam zřejmá jistá kvalita, výprava a tak. Takže nemůžu dát nic jiného než odpad, protože když už to brát jako "opravdický" film, tak je opravdu hodně špatný. Ocenil bych triky, kostýmy i docela fajn kameru, ale je to hrozná blbost, u dialogů se divák cítí trapně i za herce a nakonec holý fakt: Klondajk v Brdech neuděláš... ()

Ygnor odpad!

všechny recenze uživatele

Náhodile jsem přepnul na kanál Československo... a lapal po dechu, věru nic strašnějšího jsem v životě neviděl. A to už jsem shlédl několik amatérských snímků, jenž nejsou v této databázi a kterým bych byl ochoten, a rád, dát i plný počet. ()

Prubner odpad!

všechny recenze uživatele

Volné pokračování autorova předchozího filmu Zlatý časy na Klondike. Myslel jsem si, že Pavel Holý už nemůže natočit nic horšího, než byly Zlatý časy, ale povedlo se. Ten člověk má sice zjevně rád westerny, ale neumí psát scénáře ani režírovat. Děj neexistuje a postavy pronášejí dlouhé dialogy o ničem, v nichž si sdělují informace, které už dávno znají, a to proto, že Holý neumí tyto informace sdělit divákovi jiným způsobem. Prostě amatérský film jako vyšitý. Herecké výkony neherců jsou peklo na zemi. Objeví se tu sice i pár známých herců (Brousek, Podhůrský, Krejčí, režisér Smyczek), ale ti tu mají jen malá camea. A tato camea jsou to jediné, co vás ve filmu aspoň trochu pobaví. ()

curil 

všechny recenze uživatele

Fandím podobným projektům a Pavel Holý má můj obdiv. Pustit se v amatérských podmínkách do celovečerního filmu, zlanařit i známé herce a natočit smysluplný příběh, je velký úspěch. Mně se film líbil, můj oblíbený žánr western, citace z mnoha známých filmů ze stejného žánru je vhodně uplatněna stejně jako známá jména nebo melodie. Amatérští herci hrají, na co mají a je to sympatické. Já odkojený Cimrmanem to beru! ()

davidh76 odpad!

všechny recenze uživatele

Tak to je velka hruza. Slovo odpad ziskal novy rozmer. Jsou tvurci, kteri maji problem se vejit do formatu filmu. Zde jsou dialogy tak zbytecne, ze kdyby film trval minutu, stacilo by. Pokud si takh le pan scenarista predstavuje realny rozhovor, modlete se, abyste si s nim nikdy nemuseli povidat. Opravdove filmove peklo. ()

Reklama

Reklama