poster

Best of the Worst (TV seriál)

Komedie

USA, 2013

 • lajkus
  *****

  Parta kolem Mika Stoklasi a Jaye Baumana zodpovědná za Half in the Bag a recenze Harryho S. Plinketta se dívá na béčkové filmy... Pravda je že s přibývajícími díly klesá kvalita a recenzenti se neustále více snaží o jakousi improvizovanou komedii, která ale často nedává smysl a člověk si ťuká na čelo.... I tak obzvláště ze začátku je to dost sranda.... Zatím za 5, uvidíme jestli to nebudou moc kurvit.... YOU HACKS!...(3.11.2015)

 • L_O_U_S
  ***

  Oproti jiným počinům RLM tak trochu uječenější formát, o což se stará především Rich. Rozsekávání mizerných filmů je mi sympatické, tenhle formát se ale po čase ohraje. (1 181.)(9.4.2017)

 • Raziel_cz
  *****

  "We don't deserve Rich Evans," okomentoval neznámý uživatel jeden díl. A je to pravda. Rich Evans je RLM, Rich Evans je láska, Rich Evans je životní styl. A Best of the Worst je po re:View to nejlepší, co RLM dělají. Aspoň pokud taky ujíždíte na starých béčkových filmech a instruktážních videích o tom, že EVERYTHING'S A KNIFE AND IT'LL KILL YOU. Na YouTube je jen málo lepších věcí. Sjíždím neustále.(18.5.2018)

 • kiddo
  ****

  Od chvíle, kdy se všichni mí přátelé rozhodli vylézt ze studentských brlohů a začít žít normální dospělácký život plný dětí, bridže a účtů, mi nezbývá než jedny ze svých nejoblíbenějších chvilek prochlastaných u béčkových hovadin simulovat pasivně po internetu se svými milovanými "hack frauds". RIP in peace, mé mládí.(4.6.2016)