Best of the Worst (TV seriál)

Komedie

USA, 2013

"We don't deserve Rich Evans," okomentoval neznámý uživatel jeden díl. A je to pravda. Rich Evans je RLM, Rich Evans je láska, Rich Evans je životní styl. A Best of the Worst je po re:View to nejlepší, co RLM dělají. Aspoň pokud taky ujíždíte na starých béčkových filmech a instruktážních videích o tom, že EVERYTHING'S A KNIFE AND IT'LL KILL YOU. Na YouTube je jen málo lepších věcí. Sjíždím neustále.(18.5.2018)

Parta kolem Mika Stoklasi a Jaye Baumana zodpovědná za Half in the Bag a recenze Harryho S. Plinketta se dívá na béčkové filmy... Pravda je že s přibývajícími díly klesá kvalita a recenzenti se neustále více snaží o jakousi improvizovanou komedii, která ale často nedává smysl a člověk si ťuká na čelo.... I tak obzvláště ze začátku je to dost sranda.... Zatím za 5, uvidíme jestli to nebudou moc kurvit.... YOU HACKS!...(3.11.2015)

Od chvíle, kdy se všichni mí přátelé rozhodli vylézt ze studentských brlohů a začít žít normální dospělácký život plný dětí, bridže a účtů, mi nezbývá než jedny ze svých nejoblíbenějších chvilek prochlastaných u béčkových hovadin simulovat pasivně po internetu se svými milovanými "hack frauds". RIP in peace, mé mládí.(4.6.2016)

Oproti jiným počinům RLM tak trochu uječenější formát, o což se stará především Rich. Rozsekávání mizerných filmů je mi sympatické, tenhle formát se ale po čase ohraje. (1 181.)(9.4.2017)