Komentáře uživatelů k epizodě (3)

 • Morien
  *

  Tuctová televizní detektivka, ve které se vyskytuje tolik tetovaných štětek, že pokud se na to člověk dívá jako na tuctovou televiní detektivku, tedy že u toho žehlí, umývá nádobí nebo štrikuje, tak se nemá šanci orientovat, která z těch dívek je zrovna považována za oběť. A to je docela blbé.(14.3.2010)

 • edie sedgwic
  **

  Ako detektivka to bolo maximalne slabe, ale povedzme, ze som si prisla na svoje, kedze juh Talianska a Sicilia su mojmu srdcu viac nez blizke, poznam mentalitu obyvatelov a sposob, akym hovoria je velmi svojsky. Montalbano je sympaticky, trosku netypicky policajt, ktory pripad viac neriesi ako riesi a vysetrovacie metody jeho kolegov pripominaju desatrocne deti co sa hraju na policajtov. Ved v takom teple komu by sa chcelo namahat. Zlate.(9.3.2011)

 • VLADEK
  *****

  Nechápu proč na tomto seriálu ujíždím? Je to tak italsky přihlouplé. Možná proto, že dabing je výborný. Možná díky charismatickému Luca Zingarettimu. Možná proto, že jsem na Sicilii v těch místech byl. Pokaždé, když seriál opakují, tak dám pár dílů.(30.5.2013)