Motýlí křídla (S07E02) (epizoda)

• Itálie

Le ali della sfinge

Krimi / Drama / Mysteriózní

Itálie, 2008, 1 h 51 min

Alberto Sironi

Kostýmy:

Tiziana Mancini

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

• Morien

Tuctová televizní detektivka, ve které se vyskytuje tolik tetovaných štětek, že pokud se na to člověk dívá jako na tuctovou televiní detektivku, tedy že u toho žehlí, umývá nádobí nebo štrikuje, tak se nemá šanci orientovat, která z těch dívek je zrovna považována za oběť. A to je docela blbé.(14.3.2010)

• edie sedgwic

Ako detektivka to bolo maximalne slabe, ale povedzme, ze som si prisla na svoje, kedze juh Talianska a Sicilia su mojmu srdcu viac nez blizke, poznam mentalitu obyvatelov a sposob, akym hovoria je velmi svojsky. Montalbano je sympaticky, trosku netypicky policajt, ktory pripad viac neriesi ako riesi a vysetrovacie metody jeho kolegov pripominaju desatrocne deti co sa hraju na policajtov. Ved v takom teple komu by sa chcelo namahat. Zlate.(9.3.2011)

Nechápu proč na tomto seriálu ujíždím? Je to tak italsky přihlouplé. Možná proto, že dabing je výborný. Možná díky charismatickému Luca Zingarettimu. Možná proto, že jsem na Sicilii v těch místech byl. Pokaždé, když seriál opakují, tak dám pár dílů.(30.5.2013)