Stopa v písku (S07E03) (epizoda)

• Itálie

La pista di sabbia

Krimi / Drama / Mysteriózní

Itálie, 2008, 1 h 40 min

Alberto Sironi

Montalbano je krasny, Montalbano je chytry, Montalbano ma vse co ma spravny sicilsky kommissario mit. Ale fakt.(23.3.2015)

V pohodě, každému se líbí něco jiného - ale správně česky je to s komisařem MONTALBANEM. Že je venku zrovna hnusně, to máš Meteoristo pravdu :-D...(22.3.2010)

• Meteorista

S komisařem Montalbanou jsem se setkal poprvé. Bylo to setkání hořké, nepěkné, za deštivého a bouřivého počasí a ještě k tomu mi zateklo do bot. A tomuto "seriálu" v mých očích taky teče do bot. Nulové dialogy a herecké výkony taky spíš nic, než moc... S komisařem Montalbanou jsem se setkal naposled. MBZOR!(21.3.2010)

Komisař Montalbano je fajn společník na nedělní večer. Když vidím modré moře, modrou oblohu, sluníčko a Montalbana, který v každém díle okouzlí buď hlavní svědkyni nebo poškozenou (případně se nechá okouzlit), vychutná si víno a dobroty italské kuchyně, které mu chystá jeho hospodyně a do toho volá neuvěřitelně hloupý a docela roztomilý Catarella, není možné nebýt spokojen. Jo, málem bych zapomněla: i jako detektivka je to prima :-)(27.3.2010)