Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Voyager opět čelí Borgům. Z trosek jedné z borgských lodí se Doctor s Kes pokusí nalézt nejúčinnější metodu, jak se bránit asimilaci. Kes se borgské technologie dotkne a uvidí mrtvé borgské vojáky. V ten samý moment se před Voyagerem objeví několik borgských krychlí. Ty loď oskenují a zmizí. Systémy po nějaké době ukážou, že krychle nejeví známky energie. Posádka lodi využije nečinnosti borgské krychle a vydá se do jedné z nich na průzkum... (Varan)

(více)

Recenze (6)

noriaki 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Někteří říkají, že seriál doopravdy začal až tady. Je to pochopitelně nadsázka, přesto platí, že stejně jako DS9 definguje Válka s Dominionem, VOY definuje potýkání s Borgem. Kdyby nebylo excelentní epizody Dark Frontier, řekl bych, že je to nejfilmovější dvojdíl celého Voyageru. ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

A scorpion was walking along the bank of a river, wondering how to get to the other side. Suddenly he saw a fox. He asked the fox to take him on his back across the river. The fox said, "No. If I do that, you'll sting me, and I'll drown." The scorpion assured him, "If I did that, we'd both drown." So the fox thought about it, finally agreed. So the scorpion climbed up on his back, and the fox began to swim, but halfway across the river, the scorpion stung him. As the poison filled his veins, the fox turned to the scorpion and said, "Why did you do that? Now you'll drown too." "I couldn't help it," said the scorpion. "It's my nature." ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama