Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sedmá se ve snu dostane do virtuálního světa Unimatice nula. Zde se skrývá a přežívá skupina Borgů, která se oddělila od společenstva. Přeživší potřebují pomoc od Voyageru, jelikož Borgové začínají něco tušit... (Varan)

Recenze (4)

PKD 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zde zazněla snad nejzáhadnější věta v dějinách ST. Tedy já aspoň vysvětlení neznám. Když se borg queen loučí při rozhovoru skrze obrazovku s kpt.Káťou,dodá ještě-,,uvidíme se,Harry´´. A naprosto zmatený (není sám), Harry Kim se zeptá, ,,co tím myslela´´? To by mě taky sakra zajímalo. Ještě víc,než celý tenhle 2díl dohromady. ()

Martinius 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

nechat sa asimilovat kvoli pomoci par dronom s neistym vysledkom? what the faaak? nie je tej sebaobety akosi privela? ktosi mudry raz povedal: "ked clovek pacha privela dobra, zacne mu z toho jebat." tam asi dospeli scenaristi s obsedantnou potrebou moralneho vzoru. ()

noriaki 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mně se ta zápletka vždycky zdála nějaká divná. Chápal bych ovšem, kdyby to byl důsledek nějaké důmyslné sabotáže ze strany rasy mstící se za asimilaci svých jedinců. Řešení situace ze strany Kathryn Janeway je taky na palici. Je extrémní - mírně řečeno, protože jen takové připadalo scenáristům dost vhodné. O ničem jiném to nebylo. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama