Reklama

Reklama

Star Trek: Vesmírná loď Voyager

(TV seriál)
  • USA Star Trek: Voyager (více)
Sci-Fi / Dobrodružný / Akční
USA, (1995–2001), 129 h (Minutáž: 45–90 min)

Hrají:

Kate Mulgrew, Robert Beltran, Roxann Dawson, Robert Duncan McNeill, Ethan Phillips, Robert Picardo, Tim Russ, Garrett Wang, Jeri Ryan, (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(168)

Obsahy(1)

Voyager je čtvrtým, předposledním seriálem nesoucí jméno Star Trek. Premiéru měl v USA v lednu roku 1995. Děj se poněkud liší. Je sice opět situován na loď Federace, ale tím končí veškerá podobnost. U.S.S. Voyager totiž nebrázdí známý vesmír a neudržuje mír pod záštitou Federace. Hned při své první misi, která měla za úkol objasnit zmizení Makistské lodi s důstojníkem Hvězdné flotily inkognito na palubě, je přenesen vysoce výkonným zařízením na opačnou stranu galaxie, do nezmapovaného Delta kvadrantu. Posádka makistské lodi byla přenesena stejným způsobem, a protože její loď musela být obětována hned při prvním kontaktu s bojovnou rasou Kazonů, připojila se k posádce Voyageru a podřídila se jejím pravidlům. Voyager je nyní sám, bez pomoci Federace a spojenců... Jedno mu nikdo vzít nemůže... naději... naději, že narazí na cokoli, co mu zkrátí přes 70 000 světelných let dlouhou cestu. Posádka se s tíží svého osudu odhodlaně vydává vstříc nástrahám a dobrodružstvím zpátky domů. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze uživatele kpt.Johanson k tomuto seriálu (4)

Vyhnanci (1997) (S03E24) 

Škoda, že jde o recyklaci z TASky. Jenže Voyager přeci jen z TASky zrecykloval prakticky všechny epizody, některé dvakrát. A pak poměrně dost námětů vzal z TNG a DS9... Na to, že letěl někam daleko, jsou jeho epizody bohužel dost neoriginální. ()

Náhodné myšlenky (1997) (S04E10) 

Tak zas jedna recyklace námětu a jednak hned kostýmy z TNG prakticky bez úpravy. ()

Sama (1998) (S04E25) 

Recyklace DS9 ()

Přitažlivost (1999) (S05E13) 

To je hrozně těžký ten Voyager hodnotit, když ty dobré epizody vlastně berou příběhy z předchozích stra treků. Tohle zrovna z TNG... ()

Reklama

Reklama