Jih proti severu (S03E11) (epizoda)

 • USA

  The Q and the Grey

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

USA, 1996, 45 min

 • KM Phoenix
  **

  Přestože příběhy s Q jsou mnohdy zábavné a osvěžující, tak tahle verze s naroubovanou Americkou občanskou válkou je dost otravná.(13.5.2017)

 • DocBrown
  *

  Díly s Q vždy patřily k těm nejlepším a i tady je začátek velmi vtipný. Jenže velmi rychle se ukáže, že to scénáristi myslí vážně a děj se rychle mění v naprostý výplach mozku vhodný jedině do odpadu. Horko těžko dávám jednu za to, že jsem se zasmál, ale děj a závěr je stejný odpad jako Threshold. Zároveň nevěřím, že by Janeway nevyužila tuhle nabídku odčinit svojí chybu (-y) a dostat posádku zpět za trochu toho (jistě) kvalitního sexu. V TNG by Q jen lusknul prsty a Katka by se mu plazila u nohou.(30.6.2017)

 • Martinius
  ***

  zacalo to velmi slubne. zjavil sa Q a dala sa tusit sialena zapletka s ikonickymi dialogmi. lacna analogia s obcianskou vojnou a este lacnejsi zaver to ale cele sabotovali. janeway si mohla galakticky zatrtkat a nevyuzila to.(9.6.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace