Sedmá, Tom, Doctor a B'Ellana se musí nouzově transportovat z poškozeného raketoplánu. Během přenosu se porouchá Doctorův emitor. Z emitoru se vystřelí dráty, které se napojí na lodní systémy. V ten moment se ozve transceiver Sedmé. To značí, že na palubě je Borg... (Varan)

sirien

Janeway pokračuje v demonstraci své příšerné nekompetence a nezodpovědnosti... a díl z toho ani nic nevyždíme, je to jeden z těch, kde "se dějou náhodné věci v pořadí", ale vlastně to nemá žádnej děj ve smyslu nějaké progrese situace-rozhodnutí-dopad, drone prostě deus ex machina dělá věci a nějak náhodně se chová jak ho zrovna scénář prvoplánovitě postrčí a naprostym samoúčelnym cucprstem scénáristů to skončí nějak dobře. Místy to má nějaké napětí, nějaké zajímavé situace (byť úplně WTF vyřešené) atp., takže to nějak funguje a je to rozumně koukatelný, ale víc o tom říct nejde., slabý 2* ()

RedRose

Špičkový díl! Kdysi (trochu i teď) jsem si říkal, jestli nejsou padlí na hlavu, když chtějí nechat dozrát borga z 29-tého století, ale bylo to skvělý! /// 2Bynk: myslím, že ty komory co jsme tam viděli, byly určeny pro asimilované děti. ()

Bynk

Divné, Borgovia sa rozmnožujú len asimiláciou, takže tie borgské liahne ktoré sme videli v STG pri prvom stretnutí Borgov s Enterprise kde sa rodili malé borgčatá som nevidel? ()