Kapitán Proton opět zasahuje. Je tu proto, aby nás ochránil před strašlivým Chaotikem. Ten se zase pokusí zničit Zemi se svým ďábelským plánem. Holoprogram však naruší podivné světlo v simulátoru. Podle senzorů Voyager vletěl do vrstvy subprostoru, která lodi znemožnila pohyb. Při pokusu se vymanit se do simulátoru transportují dvě bytosti. Ty začnou střílet po postavách z holoprogramu. Tom a Tuvok se vydají zjistit, co se to stalo... (Varan)

MasterD

Ten nejlepší druh Star Trekovského humoru! Captain: "Let me get this straight. Trans-dimensional aliens have mistaken your Captain Proton simulation for reality?" Tom: "Yes, ma'am." Captain: "And now an armed conflict has broken out between these aliens and Chaotica's holographic army?" Tom: "Yes, ma'am. His Army of Evil." Až mi bylo Chaoticy na konci opravdu líto. ()

noriaki

Mám rád pulpové sci-fi, ale nemám rád epizody odehrávající se v simulátoru. Téhle to ovšem milerád odpustím, protože takhle vtipně a svěže napsané dobrodružství není v seriálu zrovna obvyklé. Je jednu výtku mám - doufal jsem, že se do děje zapojí i víc členů posádky. Takový Tuvok by pozvedl zábavnost ještě o level nahoru. ()

DocBrown

Smysl této epizody je jasný odpad. Opět nejde vypnout simulátor, protože "controls are offline" a nikdo se dál nesnaží to vypnout. Nicméně černobílé záběry z parodie na Flash Gordona jsou zábavné, hlavně samotný Chaotica. Chápu tu touhu natočit parodii, ale její zakomponování do Voyageru bylo tragické. Přitom v DS9 to s Bondem zvládli na jedničku. Dal bych možná i za tři, ale neustálé omílání holoepizod, kde nejde vypnout simulace už hodně nudí. BTW Je tohle skutečně úplně první epizoda, která prolamuje třicetileté tabu a připouští existenci záchodů ve Star Treku? ()