poster

Temná hranice (S05E15) (epizoda)

 • USA

  Dark Frontier

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

USA, 1999, 1 h 30 min

 • Martinius
  *****

  skvele temny az hororovy 2-diel s borgami, ti su asi najvdacnejsou temou star treku. PKD: naomi sa tam mihla tak na par sekund...(16.8.2017)

 • DocBrown
  ***

  Začátek výborný, konečně jim tam transportovali torpédo, tohle jsem si říkal už od prvního setkání s Borgy v TNG. Janeway má konstantní orgazmus při pomyšlení, že zase někomu něco čmajzne. Takhle mám ráda Borgy - na kousky. Ale druhá půlka už vázne. Vůbec mi není po chuti znovupředstavení Královny, kterou už Picard jednou zlikvidoval. Samozřejmě, může to být jiná, ale to bych čekal nějaké vysvětlení. Navíc její funkce se od té z STVIII mění. Jde to zcela proti konceptu Borgů, kteří neměli žádného vůdce a najedou je to nějaký matriarchát. A její ústní rozkazy Sedmé jsou už dost mimo. Susanna Thompson už v DS9 olizovala Jadziu a tady nemá moc daleko k Sedmé, to může být asi jediné logické vysvětlení, proč jí neasimilovala. No a ten útěk z centra Borgů, to bylo také slušně naivní. 80/50%(24.9.2017)

 • PKD
  ****

  Klidně bych šel i na plný počet.Ale kvůli té zas...Naomi,nelze.(5.6.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace