Minuta před půlnocí (S05E22) (epizoda)

 • USA

  11:59

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

USA, 1999, 45 min

 • DocBrown
  odpad!

  Naprostý odpad, tohle nemá ve Star Treku co pohledávat. Ani samotný příběh bez smyslu o bezvýznamné gerontofilce není nijak zajímavý a jak to dopadne vykecali už na začátku. Ty tři vtipy (kupodivu dva od Neelixe) to fakt nezachrání. Nejzajímavější na tomhle díle je to, že ty anglické titulky, co jsem k tomu stáhl, vytvořil nějaký Čech.(2.10.2017)

 • Martinius
  *

  moralne posolstvo za cenu zlata. okrem toho, ze ide o priam marxisticku stereotypizaciu konzervativcov a progresivcov, janeway cisto nahodou zistila, ze jedna jej predchodkyna ukecala za lakavu proviziu svojho darcu spermii, aby sa vzdal rodinneho podniku a uvolnil budovu kdesi v povabnom historickom mestecku buldozerom, ktorych klienti sa rozhodli postavit intergalakticke tesco. ako ked sa za komunizmu polovica bratislavskeho stareho mesta zburala v prospech mostu SNP. holt, kazdy si najdeme nejakeho kokota v rodokmeni, pripadne nim sme...(23.8.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace