Přístav v bouři (S06E11) (epizoda)

Fair Haven

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

USA, 2000, 45 min

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

• KM Phoenix

Lunaparková verze Irska, plná těch nejhorších stereotypů a klišé, jaké mohly kohokoliv napadnout. Až parodické irské přízvuky (v původním znění). Kapitán Janewayová co si vyrobí gigola s parametry hospodského ze západního pobřeží Irska s komplikovanou povahou a třemi ročníky Trinity College a se zázemím druhé poloviny 19.stol. Ano tohle všechno obsahuje tato epizoda Voyageru. A musím přiznat, že je to jedna z nejhorších a nejbeznadějnějších epizod, tady se nedá nic spravit, vylepšit nebo opravit, tady je skoro všechno špatně, snad jen Doktor v kněžské sutaně je ještě trochu zábavný, ale to rozhodně nestačí.(25.7.2017)

• Martinius

clovek uz len caka, kedy z nejakeho kriku alebo dveri vyskoci frodo a dohrka sa gandalf s ohnostrojom. voyager ma svoj shire a janeway si konecne (aj ked fotonicky) zatrtkala. blahoprajem a posielam pozdravy do delta kvadrantu.(30.8.2017)

• DocBrown

U většiny odpadních epizod je aspoň nějaké napětí a motivace to dokoukat, zda to bude skutečně odpad nebo aspoň *. Ale tady, to bylo jasné už po 10 minutách a vydržet do konce bylo obrovské usilí. Ani tu šukací scénu Katka neukázala. Myslel jsem, že Threshold je bezkonkurenčně nejhorší epizoda Star Treku, ale vypadá to, že byla trumfnuta.(28.10.2017)