Přístav v bouři (S06E11) (epizoda)

 • USA

  Fair Haven

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

USA, 2000, 45 min

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

 • KM Phoenix
  odpad!

  Lunaparková verze Irska, plná těch nejhorších stereotypů a klišé, jaké mohly kohokoliv napadnout. Až parodické irské přízvuky (v původním znění). Kapitán Janewayová co si vyrobí gigola s parametry hospodského ze západního pobřeží Irska s komplikovanou povahou a třemi ročníky Trinity College a se zázemím druhé poloviny 19.stol. Ano tohle všechno obsahuje tato epizoda Voyageru. A musím přiznat, že je to jedna z nejhorších a nejbeznadějnějších epizod, tady se nedá nic spravit, vylepšit nebo opravit, tady je skoro všechno špatně, snad jen Doktor v kněžské sutaně je ještě trochu zábavný, ale to rozhodně nestačí.(25.7.2017)

 • Martinius
  *

  clovek uz len caka, kedy z nejakeho kriku alebo dveri vyskoci frodo a dohrka sa gandalf s ohnostrojom. voyager ma svoj shire a janeway si konecne (aj ked fotonicky) zatrtkala. blahoprajem a posielam pozdravy do delta kvadrantu.(30.8.2017)

 • DocBrown
  odpad!

  U většiny odpadních epizod je aspoň nějaké napětí a motivace to dokoukat, zda to bude skutečně odpad nebo aspoň *. Ale tady, to bylo jasné už po 10 minutách a vydržet do konce bylo obrovské usilí. Ani tu šukací scénu Katka neukázala. Myslel jsem, že Threshold je bezkonkurenčně nejhorší epizoda Star Treku, ale vypadá to, že byla trumfnuta.(28.10.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace