Star Trek: Enterprise - Série 4

(série)
USA, (2004–2005), 15 h 24 min (Minutáž: 42 min)

Scott Bakula, John Billingsley, Jolene Blalock, Dominic Keating, Anthony Montgomery, Linda Park, Connor Trinneer, Gary Graham, Jeffrey Combs, Eric Pierpoint (více)

Epizody(22)

kubas369

8/10. Asi nejlepší série. Poslední díl je bohužel hodně špatný. Neznám podrobnosti ale přijde mi že seriál byl ukončen předčasně spoustu věcí bohuzel nedodělaných. ()

sirien

Hodně slabý 2* (1 odpad, 10x1*, 7x2*, 3x3* a 1x4* - ale hodně z toho slabý a na hraně toho mít o * míň). Naštěstí se to odvrátilo pryč od tý zvrácený non-trekový s03 - dokonce si to zkusilo najít novou polohu jako série tvořená dvoj- a trojdílama, což bylo zajímavý a dokonce částečně funkční - bohužel tvůrci toho nezvládli vymyslet dost, takže ty dvoj a trojdíly působí hrozně rozplizle. K tomu obvykle nic moc náměty a nadále děsivě předvídatelné provedení obvykle v tom nejnudnějším možném způsobu. Neni to "dojezd DS9" špatný - ale je to vlastně spíš špatný. Fakt, že v SF žánru zvládnou scénáristům dojít nápady a šťáva mě nikdy nepřestane fascinovat. ()

• Vesmírná loď Enterprise-D, známá zejména ze seriálu: Star Trek: The Next Generation (od r. 1987) a z filmu Star Trek VII: Generations (1994), se po 10 letech znovu objeví na obrazovce v seriálu Star Trek Enterprise. Můžeme si ji vychutnat v závěrečné epizodě čtvrté série (a celého seriálu) "These are The Voyages..." (Honzíno)