Když Archer přijímá záhadného pasažéra, napětí mezi NX-01 a Xindi se stupňuje. (SkyShowtime)

noriaki

Abych parafrázoval Rimmera, zápletka je průhledná jako bulharská striptérka. To co jsem odhadoval už na tržišti se stalo, důvod jsem si správně domyslel, výsledek vydedukoval a implikace předpověděl. Zbylých třicet minut jsem čekal, než mě děj dožene. Hvězdičku navíc dávám za exotický bazar. ()

sirien

Díl začne šesti minutama polonahejch masáží a krémem se patlajícim polonahym kapitánem - což neni dost laciný, takže pokračuje na sexuálně otrockej bazar. MFG kam se to star trek vydal. A zajatce mučící Archer se rozhodne bejt morální a udělat zjevnou hovadinu proti místním zvykům i právu, což očekávaně spustí zápletku průhlednou jak křišťál. Což samozřejmě vede k očekávaným pozdějším scénám s Archerem - a T'Pol, samozřejmě. Jakože... stylově mám pořád dojem jakobych sledoval fakt špatnej pokus o Farscape. Asi by to bylo za solidnější 2*, ale ta lacinost na všech frontách  si je nezaslouží. (btw. ta Xindi zápletka nedává nijak smysl, promarněnej první útok, nutnost získat info o lidech pro tvorbu biozbraně - what?) ()