Bouřková fronta, část 2. (S04E02) (epizoda)

Storm Front: Part 2

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

USA, 2004, 42 min

Je zajímavé, že se Sulibani morfují včetně oblečení, když je potřeba tak i solidní boty z hověziny protáhnou nejmenší škvírou pode dveřma. A Stuky s plasmovými kanony jsou také příjemnou inovací.(30.11.2018)

• DocBrown

Mě teda Štuka moc nepotěšila. Samozřejmě pěkné letadlo, na začátku války velmi platné, ale v roce 1944 už zoufale zastaralé a pomalé. Nicméně daleko víc mi vadil ten nesmysl s Leninem. Zabít Lenina by byl ten nejzáslužnější čin a nacistům by rozhodně nenahrál. Imperiální Rusko by bylo bez občanské valky a Stalinových čistek silnější a rozhodně daleko větší spojenec Západu než Sověti a nečekali by až je Němci napadnou. A ještě víc mi vadí, jak se zničením přístroje najednou vše vrátí do původního pořádku, a to i to co se stalo v minulosti. BTW Černoška z minulosti na hvězdné lodi kouká na Zemi, není to už klišé?(9.12.2018)