Tony se snaží seznámit s novými lidmi, což Carmela i dr. Melfiová považují za dobrý nápad. Jenže výsledek je dost skličující. Christopher a Adriana chtějí proniknout do kšeftu s hudebními nahrávkami přes gangsterského rapera jménem Massive Genius. Adrianin dávný přítel Richie Santini má svou kapelu a Christopher je ochoten financovat nahrávku jeho demo snímku. Jenže to vypadá jako pořádné šlápnutí vedle a Christopher pochopí, že raper chtěl jen dostat Adrianu do postele. (HBO Europe)

Loki_Six

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"That's guy a gangster? I'm a gangster! I'm an O.G. Original Gangster not him. Fuckin' lawn jockey. He's got the fly Hamptons house, Alec Baldwin comes over, Whitney Houston. What do I got? I sit in a fucking pork store for Christ's sake!" ()

0verseer

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"You're talking to the wrong white man, my friend. My people were the white man's nigger when yours were still painting their faces and chasing zebras." Táto hudobná epizódka mi prišla ako slepá ulička, do ktorej scenár chvíľkovo zablúdil. Snáď sa čoskoro vráti ku správnemu kurzu. ()

MrEddie

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Velmi dobrá epizoda co se trošku vymyká celkovému ději seriálu. Christopher a Adriana se rozhodnou, že vstoupí do show byznysu. Rapper Massive Genius má kontakty a mohl by kapelu Adrianina přítele protlačit.na vrchol. Z kšeftu ale sejde, protože černý rapper má větší zájem o zadek Adriany než o kapelu. Zajímavá je postava Heshe (Jerry Adler), který vzpomíná jak mafie v 50.let a 60.letech ovládala trh s muzikou. ()