Pápá (S02E03) (epizoda)

Toodle-Fucking-Oo

Drama / Krimi

USA, 2000, 51 min

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

Sebareflexia, problémy dospievania, podrývaná rodičovská autorita skutočnou pain in the ass Janice, ktorú tvorcovia naplno zobrazili až tu a nový živel v meste, Rich Aprile, presný opak svojho brata, síce zásadový, ale aj násilný, prchký a lipnúci na niekdajšom postavení. Epizóda opäť hodnotná svojimi postavami, ľahko plynúcim príbehom a uspokojivou formálnou stránkou.(16.3.2018)

"Look kid, I shouldn't have to explain myself. I'm from the old-school. You wanna raise your hand, you give her your last name. Then it's none of my fuckin' business. Until then, keep your hands in your pockets. We understand each other?"(8.12.2017)

”I’m a grandfather now, Rich. Imagine that.” “Please, no pictures. Exploitin’ medical curiosities is against the law.” Na scéne sa objavil slušný ranar, ktorý nám predviedol, že s ním rozhodne bude v ďalšom priebehu o zábavu postarané. Richie Aprile je zatiaľ jednoznačne najlepším prídavkom druhej série.(25.3.2018)