Tony čelí nové hrozbě, když se Jackieho bratr Richie April dostane z vězení a snaží se natlačit do jeho akce. Carmela a Tony se zoufale snaží potrestat dceru Meadow, když ji přistihnou v průběhu večírku v Liviině domě. Pocit viny u Melfiové začíná pronikat i do jejích snů. (HBO Europe)

Arkanoid

Sebareflexia, problémy dospievania, podrývaná rodičovská autorita skutočnou pain in the ass Janice, ktorú tvorcovia naplno zobrazili až tu a nový živel v meste, Rich Aprile, presný opak svojho brata, síce zásadový, ale aj násilný, prchký a lipnúci na niekdajšom postavení. Epizóda opäť hodnotná svojimi postavami, ľahko plynúcim príbehom a uspokojivou formálnou stránkou. ()

Yoss

Prichádza môj obľúbený zmrd Richie Aprile. Ten naštve aj mŕtveho. Perfektne napísaná postava - po návrate z väzenia, ktorá si robí čo chce a neprejavuje Tonymu dosť rešpektu. A nakoniec tak aj dopadne. Výborný diel s Davidom Provalom, ktorý zvládol postavu hajzla excelentne. ()

0verseer

”I’m a grandfather now, Rich. Imagine that.” “Please, no pictures. Exploitin’ medical curiosities is against the law.” Na scéne sa objavil slušný ranar, ktorý nám predviedol, že s ním rozhodne bude v ďalšom priebehu o zábavu postarané. Richie Aprile je zatiaľ jednoznačne najlepším prídavkom druhej série. ()

Loki_Six

"Look kid, I shouldn't have to explain myself. I'm from the old-school. You wanna raise your hand, you give her your last name. Then it's none of my fuckin' business. Until then, keep your hands in your pockets. We understand each other?" ()