Tony zorganizuje a rozjede hru v poker, ale když prohraje, musí se opřít o svého bývalého kamaráda ze školy. Richie vyvolá ve hře zmatek a ocitne se oproti Tonymu ve výhodě. Mezitím Janice začne Richiemu našeptávat nápady ohledně přesilové hry. (HBO Europe)

Arkanoid

Hra s vysokými stávkami dokáže v prípade nevhodného výsledku urobiť aj z priateľov nepriateľov. Najmä keď si začnete s newjerseyjskou mafiou reprezentovanou Tonym Sopranom. Gambling rozobratý okrajovo je presvedčivý, no nedosahuje vrchol filmu The Gambler s Jamesom Caanom. Epizóda však ukazuje všetko, na čo je divák v The Sopranos zvyknutý, t. j. kvalitné herecké výkony, zápas o moc, podceňovanie a snahu o rešpekt, riešenie psychologických problémov, aj humor a prchké riešenie problémov v napätých situáciách doručené v najvyššej možnej kvalite. ()

Yoss

That's a lucky break. I wonder what happened. Veta Carmely na záver vystihuje celý diel. Kamarát Tonyho to preženie so stávkami na poker,  a nielenže naserie Richieho, ale aj Tonyho. To napätie,  ktoré spôsobia nezaplatené dlhu mafiánom aj medzi nimi, sa dá krájať. ()

0verseer

”Leave the fuckin' cheese there! All right? I love fuckin' cheese at my feet! I stick motherfuckin' provolone in my socks at night, so they smell like your sister's crotch in the morning! All right? So leave the fuckin' cocksuckin' cheese where it is! Silvio nemal chybu, aj taká nevinná partička kariet sa v Sopranovcoch môže razom pekne zvrhnúť. Richie je časovaná bomba, ktorá určite čoskoro vybuchne Tonymu pod rukami, ak ho teda nestihne v predstihu “odpojiť”... ()