Št'astný poutník (S02E06) (epizoda)

The Happy Wanderer

Drama / Krimi

USA, 2000, 51 min

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

Hra s vysokými stávkami dokáže v prípade nevhodného výsledku urobiť aj z priateľov nepriateľov. Najmä keď si začnete s newjerseyjskou mafiou reprezentovanou Tonym Sopranom. Gambling rozobratý okrajovo je presvedčivý, no nedosahuje vrchol filmu The Gambler s Jamesom Caanom. Epizóda však ukazuje všetko, na čo je divák v The Sopranos zvyknutý, t. j. kvalitné herecké výkony, zápas o moc, podceňovanie a snahu o rešpekt, riešenie psychologických problémov, aj humor a prchké riešenie problémov v napätých situáciách doručené v najvyššej možnej kvalite.(23.3.2018)

"Keep thinking you know everything. Some people are so far behind in a race that they actually believe they're leading. "(17.12.2017)

”Leave the fuckin' cheese there! All right? I love fuckin' cheese at my feet! I stick motherfuckin' provolone in my socks at night, so they smell like your sister's crotch in the morning! All right? So leave the fuckin' cocksuckin' cheese where it is! Silvio nemal chybu, aj taká nevinná partička kariet sa v Sopranovcoch môže razom pekne zvrhnúť. Richie je časovaná bomba, ktorá určite čoskoro vybuchne Tonymu pod rukami, ak ho teda nestihne v predstihu “odpojiť”...(27.3.2018)